Прийміть участь
в розіграші
планшету Взяти участь
Приз
ГоловнаБлоги

ГДЗ Алгебра 11 клас А. Г. Мордкович 2016. Частина 2

ГДЗ Алгебра 11 клас А. Г. Мордкович 2016 Частина 2
На російській мові
Рік: 2016
Частина 2
2
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Якби проводився моніторинг навчальних дисциплін і визначався рейтинг їх складності, то найбільш важкодоступним предметом багато хто назвав би саме алгебру. Причина слабких знань з цього предмету пояснюється тим, що ще на початковому етапі вивчення математики та основ аналізу були допущені прогалини в знаннях. Але щоб не порушити системність хоча б в випускному класі і для поповнення втрачених знань, потрібно докласти всіх зусиль для повноцінного вивчення даної дисципліни. Підтримати безперервність процесу навчання дозволить використання при виконанні домашніх завдань посібника « ГДЗ з алгебри» 11 клас, Мордкович. Профільний рівень або стандартна програма - все це набагато легше буде осилити з нашим збіркою готових домашніх завдань.

Решебник з алгебри, 11 клас, Мордкович: структура посібника

В даному посібнику містяться відповіді на всі завдання підручника, причому порядок їх розміщення повністю ідентичний. Цей решебник вважається профільним, тому може використовуватися учнями спеціалізованих шкіл з математичним ухилом. Крім базових завдань в ньому містяться рішення задач підвищеного рівня складності. Такі завдання зазвичай включаються вчителями в самостійні та контрольні роботи, тобто саме за таким розв'язнику старшокласник може підготуватися до виконання атестаційної роботи.

Переважна кількість завдань в ньому розраховані на повторення вивченого і перевірку рівня знань за новим матеріалом. Однак є в посібнику і блоки завдань, націлених на повторення кількох тем або цілого розділу. Це дозволить школяреві не просто зробити домашнє завдання на повторення шкільної програми і перевірити правильність своїх дій, але і самостійно розібратися з новою темою. Адже в розв'язнику є розв'язування задач на всі досліджувані теми, включаючи многочлени, логарифмічну і показову функції, коріння і ступеня, інтеграли і первісну, нерівності та системи рівнянь, математичну статистику і елементи з теорії відносності.

Решебник з алгебри, 11 клас, Мордкович, профільний рівень для класів з математичним ухилом

В даному посібнику представлені вирішені домашні завдання до підручника з алгебри і математичного аналізу для 11 класу. Автор постарався зробити все, щоб кожному одинадцятикласників було зрозуміло, як і чому саме так вирішена та чи інша задача, приклад або рівняння. До завдань пропонуються теоретичні обгрунтування матеріалу, використовуваного при їх розв'язанні. Це дуже зручно, адже школяреві не потрібно шукати того, хто пояснить йому, чому саме таким чином пішло розв'язання.

Рекомендації щодо застосування ГДЗ з алгебри, 11 клас, Мордкович

Фахівці відзначили ряд позитивних моментів і рекомендацій по використанню решебник даного автора:

  • Решебник з ГДЗ, алгебра, 11 клас, Мордкович допоможе самостійно підготуватися до уроків

  • Він дозволить самостійно перевіряти правильність рішення, порівнювати з відповіддю і без сторонньої допомоги знаходити пояснення незрозумілих моментів

  • Посібник з ГДЗ слід використовувати лише з метою самоперевірки, а не для списування, в такому випадку зросте успішність і покращаться знання

Посібник складається з 10 розділів, і в кожному розміщено рішення завдань по 60 параграфів. Школярам надані не тільки правильні відповіді, але і процес вирішення кожного завдання. У тому числі це рішення вправ по тригонометричним і числовим функцій, ступенями, елементам статистики, похідним, коріння, интегралам, первообразной, неравенствам, теорії відносності та комбінаторики. Представлені завдання підібрані з неоднаковою складністю, що зроблено спеціально для обліку різного рівня підготовки школярів.