ГДЗ Алгебра и начала анализа, 10-11 класс, Ч2 А Г Мордкович

Якби проводився моніторинг навчальних дисциплін і визначався рейтинг їх складності, то найбільш важкодоступним предметом багато хто назвав би саме алгебру. Причина слабких знань з цього предмету пояснюється тим, що ще на початковому етапі вивчення математики та основ аналізу були допущені прогалини в знаннях. Але щоб не порушити системність хоча б в випускному класі і для поповнення втрачених знань, потрібно докласти всіх зусиль для повноцінного вивчення даної дисципліни. Підтримати безперервність процесу навчання дозволить використання при виконанні домашніх завдань посібника « ГДЗ з алгебри» 11 клас, Мордкович. Профільний рівень або стандартна програма - все це набагато легше буде осилити з нашим збіркою готових домашніх завдань.

Решебник з алгебри, 11 клас, Мордкович: структура посібника

В даному посібнику містяться відповіді на всі завдання підручника, причому порядок їх розміщення повністю ідентичний. Цей решебник вважається профільним, тому може використовуватися учнями спеціалізованих шкіл з математичним ухилом. Крім базових завдань в ньому містяться рішення задач підвищеного рівня складності. Такі завдання зазвичай включаються вчителями в самостійні та контрольні роботи, тобто саме за таким розв'язнику старшокласник може підготуватися до виконання атестаційної роботи.

Переважна кількість завдань в ньому розраховані на повторення вивченого і перевірку рівня знань за новим матеріалом. Однак є в посібнику і блоки завдань, націлених на повторення кількох тем або цілого розділу. Це дозволить школяреві не просто зробити домашнє завдання на повторення шкільної програми і перевірити правильність своїх дій, але і самостійно розібратися з новою темою. Адже в розв'язнику є розв'язування задач на всі досліджувані теми, включаючи многочлени, логарифмічну і показову функції, коріння і ступеня, інтеграли і первісну, нерівності та системи рівнянь, математичну статистику і елементи з теорії відносності.

Решебник з алгебри, 11 клас, Мордкович, профільний рівень для класів з математичним ухилом

В даному посібнику представлені вирішені домашні завдання до підручника з алгебри і математичного аналізу для 11 класу. Автор постарався зробити все, щоб кожному одинадцятикласників було зрозуміло, як і чому саме так вирішена та чи інша задача, приклад або рівняння. До завдань пропонуються теоретичні обгрунтування матеріалу, використовуваного при їх розв'язанні. Це дуже зручно, адже школяреві не потрібно шукати того, хто пояснить йому, чому саме таким чином пішло розв'язання.

Рекомендації щодо застосування ГДЗ з алгебри, 11 клас, Мордкович

Фахівці відзначили ряд позитивних моментів і рекомендацій по використанню решебник даного автора:

Посібник складається з 10 розділів, і в кожному розміщено рішення завдань по 60 параграфів. Школярам надані не тільки правильні відповіді, але і процес вирішення кожного завдання. У тому числі це рішення вправ по тригонометричним і числовим функцій, ступенями, елементам статистики, похідним, коріння, интегралам, первообразной, неравенствам, теорії відносності та комбінаторики. Представлені завдання підібрані з неоднаковою складністю, що зроблено спеціально для обліку різного рівня підготовки школярів.

Алгебра и начала анализа, 10-11 класс, Ч2

  • Автор:
  • А Г Мордкович

Алгебра и начала анализа, 10-11 класс, Ч2 - завантажити онлайн

Глава 5. Первообразная и интеграл

Глава 6. Степени и корни. Степенные функции

Глава 7. Показательная и логарифмическая функции

Глава 8. Уравнения и неравенства. Системы уравнений и неравенств

Параграф 37. Первообразная и неопределенный интеграл

Параграф 38. Определенный интеграл

Параграф 39. Понятие корня n-й степени из действительного числа

Параграф 40. Функции y=x их свойства и графики

Параграф 41. Свойства корня n - й степени

Параграф 42. Преобразование выражений, содержащих радикалы

Параграф 43. Обобщение понятия о показателе степени

Параграф 44. Степенные функции, их свойства и графики

Параграф 45. Показательная функция, её свойства и график

Параграф 46. Показательные уравнения

Параграф 47. Показательные неравенства

Парагарф 48. Понятие логарифма

Парагарф 49. Логарифмическая функция, её свойства и график

Параграф 50. Свойства логарифмов

Параграф 51. Логарифмические уравнения

Параграф 52. Логарифмические неравенства

Параграф 53. Переход к новому основанию логарифма

Параграф 54. Дефференцирование показательной и логарифмической функций

Параграф 55. Равносильность уравнений

Параграф 56. Общие методы решения уравнений

Параграф 57. Решение неравенств с одной переменной

Параграф 58. Системы уравнений

Параграф 59. Уравнения и неравенства с параметрами