Прийміть участь
в розіграші
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь
Приз
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Не всі знають про розв'язнику і як правильно вчитися разом з готовими домашніми завданнями. Батьки часто помиляються, кажучи про те, що ці методички провокують старшокласників до списування. Спробуємо пояснити, чому решебники корисні (особливо у випускному класі) на прикладі ГДЗ з геометрії, 11 клас, Атанасян .

Решебник з геометрії, 11 клас, Атанасян - навіщо потрібен

Шкільні програми розвиваються і ускладнюються в останні десятиліття. Навантаження зростає вже в середніх класах, а до останнього і поготів. Якщо підліток не прогулює, то в школі доводиться бувати на 7-8 уроках, тобто повноцінний робочий день. Але і це не все, так як вдома треба ще робити уроки. Через величезного навантаження знижується успішність, школяр швидко втомлюється, пропадає впевненість у своїх силах на контрольних і самостійних.

Для того, щоб допомога старшокласнику засвоїти великий обсяг знань, автори підручників або досвідчені педагоги видають також і решебники. ГДЗ повністю відповідають шкільній програмі і змістом самого підручника. У тому ж порядку дані рішення задач з відповідями та консультаціями. Іншими словами - повноцінний помічник і репетитор.

ГДЗ, геометрія 11 клас, Атанасян - чи треба забороняти школяреві користуватися

Колись решебник не було. Максимум, наприкінці книжок з геометрії та алгебри давалися відповіді, з якими школяр міг звірятися. А якщо вирішити завдання не вдавалося, проста відповідь мало давав користі. І списати його було не можна, так як вчитель обов'язково перевіряє рішення.

Методичка в допомогу батькам і дітям

У готових домашніх завданнях є невелика консультація по кожній задачі. Навіть звичайне переписування закріпить знання з минулих уроків, підкаже, як правильно вирішувати подібні вправи. А якщо старшокласник схильний списувати, не біда. Батьки можуть контролювати виконання уроків за допомогою методички. Напевно всі забули геометрію за 11 клас, от і решебник допоможе швидко розібратися в труднощах, разом з дитиною.

При правильному використанні ГДЗ школяр аналізує завдання і рішення, вчиться логічно мислити, отримує впевненість у своїх силах. І звичайно, поліпшуються оцінки. До випускних іспитів з геометрії він прийде з багажем знань з предмета.

Геометрія 11 клас, Атанасян, ГДЗ економить сили і час

Не секрет, що розв'язнику користуються і вчителя, коли не вистачає часу на перевірку знань кожного з класу. Важливість геометрії в тому, що завдяки цій науці кожен вчиться розуміти закони простору, обчислювати його частини, мислити логічно і об'ємно. В ВУЗі студент зможе вирішувати завдання і поскладніше, якщо зрозуміє в школі властивості фігур.

Освіта зараз - не те, що 20-30 років тому. Матеріал ускладнився, вільного часу менше. А адже старшокласнику треба ще й відпочивати, бачитися з друзями, проводити дозвілля за комп'ютером. Багато ходять в спортивні секції або вивчають мови. Щоб не відставати по предмету і не залишати уроки не зробленими, припустимо пару раз на тиждень дозволити підлітку скористатися розв'язнику.

Тому користь від методичок очевидна:

  • повторення матеріалу
  • батьківський контроль і допомога
  • решебник, геометрія 11 клас, Атанасян можна легко і швидко завантажити
  • школяр зможе перевірити себе сам і знайти помилки у вирішенні