Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

ГДЗ для кожного учня

Геометрія без сумніву відноситься до одного з найскладніших шкільних предметів. До того ж, точні науки завжди пов'язані між собою, і якщо десь в минулому, Ви щось не зрозуміли, то в подальшому все буде тільки погіршуватися. Щоб не відставати і не отримувати погані оцінки, використовуйте розв'язник по геометрії за 10 клас Погорєлов 2001. У цьому збірнику представлені відповіді на кожне завдання з однойменного підручника.

ГДЗ з геометрії кращий вибір для тих школярів, які бажають поліпшити свої знання. Маючи збірник відповідей постійно при собі, Ви зможете в будь-який момент дізнатися правильне рішення задач або рівнянь. Зручний зміст розв'язника забезпечує швидке знаходження потрібної вправи. Тренуйтеся за допомогою ГДЗ вирішувати завдання і через деякий час Ви зможете самостійно виконувати всі завдання з геометрії.

Зміст ГДЗ

ГДЗ складається з 5-ти параграфів:

  • Параграф 1. Аксіоми стереометрії та їх найпростіші наслідки

  • Параграф 2. Паралельність прямих і площин

  • Параграф 3. Перпендикулярність прямих і площин

  • Параграф 4. Координати Декарта і вектори простору

Геометрия без проблем!

Вас більше не буде хвилювати майбутня контрольна або самостійна робота, адже Ви будете знати всі відповіді. З розв'язником під рукою в будь-який момент перевіряйте правильність відповідей і в разі необхідності виправляйте. ГДЗ це незамінна допомога для школярів будь-яких класів. Кожна відповідь у збірнику перевірений кілька разів, щоб уникнути можливої ​​помилки.

ГДЗ з геометрії за 10 клас О. В. Погорєлов 2001 - це прекрасна додаткова література для школярів, яким потрібна поліпшити свої знання. Учні зможуть самостійно розібратися в нових темах, вирішуючи за допомогою ГДЗ завдання і рівняння. Як показує практика, решебник здатний значно поліпшити розуміння предмета і успішність старшокласника. До того ж, ГДЗ можна використовувати і в наступних класах, як приклад для вирішення завдань.