Візьміть участь
у розіграші
футболки з логотипом Obozrevatel Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Всі потрібні відповіді в одному місці

Вивчаючи фізику, кожен учень стикається з постійними практичними і лабораторними роботами. Безліч різних правил і формул викликає у десятикласників труднощі. Але добре, що є такий збірник, який допоможе школярам впоратися з усіма складнощами, і це - решебник з фізики за 10 клас Коршак, Савченко, Ляшенко 2003. У книзі висвітлено кожну тему зі шкільного підручника, тому розв'язаннярішення не здаватиметься занадто складним, і на виконання домашнього завдання буде йти менше часу. Використання решебника дозволяє в будь-який момент перевірити правильність виконання своєї роботи.

За допомогою збірки відповідей Ви зможете здійснювати самоперевірку. ГДЗ - це не звичайна шпаргалка. Детально розписані відповіді, дають можливість учням розібратися, як потрібно розв'язувати, і які формули використовувати. Решебник має зрозумілий зміст. Така книга допоможе не тільки поліпшити знання з фізики, а й підготуватися до будь-якого виду тестування.

ГДЗ з фізики - це актуально!

Решебник об'єднує в собі детальні відповіді на всі завдання зі шкільного підручника з фізики. У ньому детально розписано, як виконувати вправу і чому саме так. Тренуючись робити завдання самостійно, у кожного старшокласника з'являється можливість поліпшити свої знання і розібратися в темах, які раніше були незрозумілі.

ГДЗ з фізики за 10 клас Є. В. Коршак, В. Ф. Савченко, А. І. Ляшенко 2003 - це незамінна додаткова навчальна література, якою можна користуватися і в наступному класі. І це розумно, адже в решебнику зібрані формули і приклади розв'язання задач, які обов'язково стануть в нагоді в майбутньому. Виконуйте завдання з фізики, а потім перевіряйте правильність, щоб максимально засвоїти і закріпити матеріал. Готуйтеся до контрольних і самостійних робіт, робіть домашню роботу і більше не хвилюйтеся через майбутні уроки з фізики.