ДПА за 9 клас по предмету Історія України

ДПА Історія України 9 клас В.С. Власов 2018
Автори: В.С. Власов Рік: 2018 Клас: 9 клас Переглянути
ДПА Історія України 9 клас І. Панчук 2016
Автори: І. Панчук Рік: 2016 Клас: 9 клас Переглянути
ДПА Історія України 9 клас Тернопіль Підручники і посібники 2016
Автори: Тернопіль Підручники і посібники Рік: 2016 Клас: 9 клас Переглянути
ДПА Історія України 9 клас Ю. Г. Лебедєва 2015
Автори: Ю. Г. Лебедєва Рік: 2015 Клас: 9 клас Переглянути
ДПА Історія України 9 клас  2012
Рік: 2012 Клас: 9 клас Переглянути
ДПА Історія України 9 клас  2012
Рік: 2012 Клас: 9 клас Переглянути
ДПА Історія України 9 клас  2011
Рік: 2011 Клас: 9 клас Переглянути

Історія України є одним з основних шкільних предметів, який дозволяє дізнатися, що було з нашою країною протягом багатьох сотень років, що відбувалося на її землях, і чому вона стала називатися Україною. Історію своєї країни знати необхідно, до того ж вона досить драматична. Вона дала світу безліч великих людей, всі знають про Запорозьку Січ і її незалежних козаків.

ДПА 9 клас історія України

Ті школярі, які навчаються в дев'ятому класі, повинні будуть здавати державну атестацію, яка оцінить Ваші знання з досліджуваних тем. Найкраще підготуватися до іспитів можна використовуючи збірник ДПА 9 клас історія України. Завдяки йому Ви зможете протестувати себе по всіх темах з історії, після чого перевірити правильність відповідей. Пройти тести Ви також завжди можете онлайн в будь-який час, що дуже зручно.

ДПА 9 клас історія України тести онлайн

ДПА 9 клас історія України тести - це кращий вибір для всіх учнів, яким необхідно якомога краще підготуватися до іспитів, адже тести пропонують різні завдання з усією шкільної програми. Ми намагаємося, щоб наші тести завжди були актуальними для навчального року і максимально відповідали завданням на іспиті. За цим стежить наша команда, яка при необхідності вносить необхідні корективи. Виконуючи тести, Ви точно будете знати, які теми викликають труднощі і що потрібно повторити ще раз, щоб в подальшому відповісти на поставлене запитання без проблем.

ДПА 9 клас історія України - збірник, який стане в нагоді кожному учневі, причому, ці тести можуть проходити і школярі, які не мають проблем з історією для зміцнення своїх знань. Наші тести дозволяють перевірити і оцінити знання не тільки з історії, а й будь-якого іншого шкільного предмету. Наявність детальних відповідей допоможе Вам вивчити їх і запам'ятати. Завдяки тестам з історії, Ви зможете відмінно підготуватися до державної атестації, і написати її на відмінно.