ДПА 2018 Біологія 9 клас онлайн | Моя Школа
Прийміть участь
в розіграші
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

ДПА за 9 клас по предмету Біологія

ДПА Біологія 9 клас О.В. Костильов 2018
Автори: О.В. КостильовРік: 2018Клас: 9 класПереглянути
ДПА Біологія 9 клас Г.В. Ягенська 2018
Автори: Г.В. ЯгенськаРік: 2018Клас: 9 класПереглянути
ДПА Біологія 9 клас І. В. Барна 2017
Автори: І. В. БарнаРік: 2017Клас: 9 класПереглянути
ДПА Біологія 9 клас М. М. Барна 2016
Автори: М. М. БарнаРік: 2016Клас: 9 класПереглянути
ДПА Біологія 9 клас І. В. Барна 2016
Автори: І. В. БарнаРік: 2016Клас: 9 класПереглянути
ДПА Біологія 9 клас 2012
Рік: 2012Клас: 9 класПереглянути
ДПА Біологія 9 клас ДПА 2012
Автори: ДПАРік: 2012Клас: 9 класПереглянути

Шкільний предмет біологія подобається далеко не всім школярам. Без сумніву, пояснення того, як зародилося життя, етапи розвитку живих істот - це досить цікаво. Але коли приходить час контрольних і самостійних робіт, учні цього не особливо раді. Причому, часто завдання з біології досить складні. Тих, хто навчаються в дев'ятому класі, очікує здача державної атестації.

ДПА 9 клас біологія

Якщо Ви належите до тих школярам, які зазнають труднощів з цим предметом, скористайтеся збіркою ДПА 9 клас біологія тести. Даний решебник включає в себе відповіді на завдання, які будуть на іспитах. Зручний формат і поділ на глави дозволяє швидко знайти потрібну відповідь. Кожне завдання детально розписано, завдяки чому, Ви зможете не просто банально списати відповідь, але і запам'ятати щось в процесі. Це одна з причин, які роблять наші збірники кращими на ринку.

ДПА 9 клас біологія тести скачати онлайн

Шкільні підручники з біології оновлюються дуже рідко, а значить і завдання залишаються ті ж. Але ми все одно стежимо за будь-якими можливими оновленнями в навчальному плані, і в разі потреби готові внести необхідні корективи до збірки, щоб забезпечити учням найактуальніший їх варіант. Потрібно відзначити, що наші збірники включають відповіді на кожне завдання, а не тільки на їх частину. Завантажуючи його, не сумнівайтеся в наявності всіх відповідей на завдання, які мають бути на атестації.

Збірник ДПА 9 клас біологія - це найкращий помічник для тих школярів, хто хотів би добре підготуватися до іспитів. Забудьте про переживання пов'язаних з іспитами. Всі відповіді є в збірнику, який Ви можете прямо зараз завантажити на смартфон або планшет, щоб використовувати його в будь-якому зручному місці. Користуйтеся збірниками з біології, пишіть атестацію якнайкраще, і здивуєте всіх своїми знаннями.