ДПА Історія України 11 клас

Історія України є одним з основних шкільних предметів, і це правильно. Адже його вивчення дозволяє краще зрозуміти події минулого, історичне становлення власного народу, всі перепони і труднощі на шляху до сучасності. Кожному українцеві потрібно знати історію власного народу, яка була досить драматичною. У всі часи Україну намагалися поневолити, але вона героїчно боролася за свою незалежність. Запорізька Січ відома кожному, причому не тільки в нашій країні, так само як і козаки.

ДПА 11 клас історія України

Шкільна програма включає в себе широкий курс від первісних часів до теперішнього часу. І якщо Ви закінчуєте одинадцятий клас, це означає, що Вам доведеться здавати ДПА. Але як до нього підготуватися так, щоб написати якомога краще? Дуже просто! Купіть або скачайте ДПА 11 клас історія України. Ця збірка стане необхідним для всіх випускників, хто хотів би добре написати іспити. Зміст збірника зручно розділений на глави і параграфи для швидкого пошуку необхідної інформації. Збірник дозволить кожному школяреві якомога краще підготуватися до державного підсумкового оцінювання.

ДПА історія України 11 клас тести скачати онлайн

Збірник ДПА з історії України - це дуже потрібна книга, адже в ній зібрано безліч інформації і фактів щодо різних історичних тем що охоплюють весь шкільний курс за всі класи. У збірці зібрані відповіді на всі завдання, які будуть на ДПА. Кожен новий рік завдання на іспити змінюються, тому ми постійно вносимо необхідні корективи, щоб збірник ДПА залишався актуальним.

ДПА історія України 11 клас тести - знадобитися кожному випускнику, включаючи навіть тих, хто знає історію і так не погано. Наші збірники це не просто шпаргалка, але чудова додаткова методична література. Адже в них Ви знайдете розписані відповіді на питання з історії, що дозволить вивчити щось нове навіть під час підготовки до іспитів. Використовуючи збірник, Ви зможете якісно підготуватися до ДПА з історії України, а також розширити власну ерудицію, яка ще не раз стати в нагоді Вам в житті.

Історія України. ДПА 2016 - завантажити онлайн

Історія України. ДПА 2016

  • Автор:
Історія України Відповіді до завдань для ДПА - завантажити онлайн

Історія України Відповіді до завдань для ДПА

  • Автор:
Відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА - завантажити онлайн

Відповіді до підсумкових контрольних робіт для ДПА

  • Автор:
Історія України (2012), 11 клас - завантажити онлайн

Історія України (2012), 11 клас

  • Автор:
  • Державна підсумкова атестація

Англійська мова

Біологія

Всесвітня історія

Географія

Інформатика

Історія України

Математика

Правознавство

Українська література

Українська мова

Фізика

Економіка