Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги

Підручник Українська мова 9 клас Н. В. Голуб, А. В. Ярмолюк 2017

Підручники Українська мова 9 клас Н. В. Голуб, А. В. Ярмолюк 2017
Нова програма
Автори:
Н. В. Голуб, А. В. Ярмолюк
Рік: 2017
44
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Що увійшло до структури підручника з української мови 9 клас Н.В. Голуб

Підручник з української мови 9 клас Н.В. Голуб, А.В. Ярмолюк 2017 складається з матеріалів з розвитку мовлення, складнопідрядним і складносурядним реченням, пунктуації, орфографії та синтаксису. Також до книги увійшли матеріали з частин мови, довідкові матеріали, завдання, відповіді до завдань, додатки і т.ін.

Завдання

У підручнику після кожної нової теми йдуть практичні завдання. Частину цих завдань можна виконувати в школі в групах. Решта ж призначені для домашнього виконання. До більшості завдань даються відповіді, які можна знайти в кінці підручника

Перевірте себе

Після кожної нової теми в підручнику йдуть питання, відповіді на які підкажуть вчителю наскільки добре діти засвоїли новий матеріал і чи готові вони до освоєння нової теми.

Не пропустіть головне

Правила, визначення і терміни в підручнику виділено за допомогою квадратної червоної рамки. Крім того, важливий текст виділено за допомогою шрифтів або курсивів. Такий текст доведеться вивчити напам'ять або ж вміти переказати його своїми словами.