Візьміть участь
у розіграші
розкішного намиста Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги

Підручник Хімія 8 клас О. В. Григорович, А.В. Віценцик, О.М. Гостиннікова 2012. Комплексний зошит

Підручники Хімія 8 клас О. В. Григорович, А.В. Віценцик, О.М. Гостиннікова 2012 Комплексний зошит
Автори:
О. В. Григорович, А.В. Віценцик, О.М. Гостиннікова
Рік: 2012
Комплексний зошит
250
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Що увійшло до підручника з хімії для 8 класу О.В. Григорович

Підручник з хімії для 8 класу О.В. Григорович, А.В. Віценцик, О.М. Гостиннікова 2012 комплексний зошит складається із залікових робіт, тестових робіт, завдань для бліц-контролю, завдань для самостійних робіт.

Варіанти

Всі роботи в підручнику розділено на кілька варіантів однакової складності. Як правило перша частина робіт представлена ​​більш легкими завданнями, друга - більш складними.

Завдання

Перша частина самостійних і залікових робіт представлена ​​тестовими завданнями, для правильного виконання яких достатньо вибрати потрібну відповідь з декількох запропонованих. Більш складні завдання потребують написання правильної відповіді. Такі завдання оцінюються більш високим балом. Найвищий бал можна заробити розв'язавши останні завдання самостійної або перевірочної роботи. Як правило, це завдання відкритого типу, тобто завдання, які вимагають докладний опис всього ходу розв'язання.