Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Що увійшло до підручника з фізики для 8 класу І.М. Гельфгат

До підручника з фізики для 8 класу І.М. Гельфгат, І.Ю. Ненашев 2016, збірник задач увійшли матеріали, структуровані у два розділи. Також до книги увійшли письмові завдання, відповіді та роз'яснення до письмових завдань, тести для самоперевірки, відповіді до тестів, додатки і т.ін.

Завдання

Всі завдання в підручнику діляться за рівнями складності. Найпростіші задачі можна виконати усно, інші ж припускають або детальне пояснення розв'язання, або письмове розв'язання в зошиті.

Малюнки

Багато теоретичних матеріалів мають ілюстрації у вигляді малюнків, графіків, схем або фотографій. Це допоможе школярам краще зрозуміти матеріал і розібратися в новій темі.

Відповіді та роз'яснення

Відповіді та роз'яснення до письмових завдань можна знайти в кінці підручника.

Повторимо пройдене

В кінці кожного блоку з теоретичним матеріалом є питання для самоконтролю, які допоможуть школярам розібратися в пройденому матеріалі та зрозуміти, наскільки добре вони зрозуміли ту чи іншу тему.

Досліди

У підручнику є завдання для дослідів, які можна проводити вдома під час самостійної роботи. Також в книзі дається детальна інструкція щодо того, як оформити цю роботу в зошиті і як правильно записати всі результати своїх спостережень.