Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги

Підручник Фізика 8 клас Т. М. Засєкіна, Д.О. Засєкін 2016

Підручники Фізика 8 клас Т. М. Засєкіна, Д.О. Засєкін 2016
Автори:
Т. М. Засєкіна, Д.О. Засєкін
Рік: 2016
219
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Що увійшло до структури підручника з фізики для 8 класу Т.М. Засєкіна

До підручника з фізики для 8 класу Т.М. Засєкіна, Д.О. Засєкін 2016 увійшли матеріали, розділені на два розділи. Також до підручника увійшли завдання для навчальних проектів, практичні завдання, розв'язання до практичних завдань, предметний покажчик і т.ін.

Про що йдеться в розділі

Перед кожним розділом дається короткий його зміст. Це допоможе школярам зорієнтуватися в тому, що саме вони вивчать, працюючи з даним матеріалом і які навички придбають.

Підсумки розділу

Наприкінці кожного розділу підбиваються підсумки вивченого і пройденого. Це допомагає учням систематизувати свої знання, повторити пройдений матеріал і виділити в матеріалі головне.

Працюємо вдома

У підручнику є завдання для дослідів і спостережень, які можна виконати вдома. До цих завдань додаються детальні інструкції щодо правил техніки безпеки та вимог до правильного оформлення результатів спостережень в зошиті.

Перевірте себе

У підручнику також є рубрика "Перевірте себе". Виконуючи завдання з цієї рубрики учні зможуть не тільки повторити пройдений матеріал, а й перевірять, наскільки добре вони засвоїли нову тему.

Відповіді до завдань

Відповіді до письмових і усних завдань, а також предметний покажчик знаходяться в кінці підручника.