Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги

Підручник Фізика 8 клас Т. М. Засєкіна, Д. О. Засєкіна 2016. Поглиблене вивчення

Підручники Фізика 8 клас Т. М. Засєкіна, Д. О. Засєкіна 2016 Поглиблене вивчення
Автори:
Т. М. Засєкіна, Д. О. Засєкіна
Рік: 2016
Поглиблене вивчення
257
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Що увійшло до підручника з фізики для 8 класу Т.М. Засєкіна

У підручник з фізики для 8 класу Т.М. Засєкіна, Д.О. Засєкіна 2016, поглиблене вивчення увійшли матеріали, структуровані у два розділи. Кожен розділ містить матеріали, розділені на параграфи, пункти та блоки. Всі тексти представлені як теоретичною, так і практичною частинами. Також до підручника увійшли довідкові матеріали, практичні завдання, розв'язання і роз'яснення до практичних завдань, історична довідка, тематичні рубрики, завдання для перевірки знань і т.ін.

Що будемо вчити

На початку кожного розділу є короткий зміст того, про що йдеться в даному матеріалі. Завдяки цьому учні зможуть зрозуміти, що саме вони дізнаються і чому навчаться, вивчивши той чи інший розділ з фізики.

Підсумки

В кінці кожного розділу підбиваються підсумки вивченого. Це допоможе школярам не тільки закріпити пройдений матеріал, але і правильно розставляти акценти та виділяти із загального тексту найголовніше.

Не пропустіть

Найважливіші тексти, такі як правила, терміни, формули, визначення і т.ін. в підручнику виділено за допомогою кольору, курсивів або шрифтів.

Вчимося розв'язувати завдання

У підручнику є рубрика "Вчимося розв'язувати завдання", до якої входять завдання різних рівнів складності. починаючи від найпростіших і закінчуючи найскладнішими. Завдання з позначкою (*) - це завдання підвищеної складності. Такі завдання не обов'язково виконувати, однак, якщо учень зможе розібратися в такому завданні, це серйозно допоможе йому в освоєнні всього матеріалу.