Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги

Підручник Українська мова 6 клас А. А. Ворон, В. А. Слопенко 2006

Підручники Українська мова 6 клас А. А. Ворон, В. А. Слопенко 2006
Автори:
А. А. Ворон, В. А. Слопенко
Рік: 2006
47
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Що увійшло до структури підручника з української мови для 6 класу А.А. Ворон

Підручник з української мови для 6 класу А.А. Ворон, В.А. Слопенко 2006 складається з матеріалів з вивчення орфографії, пунктуації та морфології. Також до книги увійшли матеріали з вивчення частин мови, довідкові та дидактичні матеріали, додатки, словники та завдання для закріплення пройденого матеріалу.

Вчимо правила

У підручнику всі правила виділено за допомогою кольорових вставок, шрифтів та курсивів. Такі правила потрібно буде уважно прочитати, проаналізувати та запам'ятати.

Перевіряємо себе

В кінці кожного параграфа після блоків з новим матеріалом йдуть завдання для самоконтролю. Виконуючи ці завдання школярі зможуть оцінити рівень власної підготовки та більш глибоко розібратися в новому матеріалі.

Це цікаво

У підручнику також є рубрики з додатковим матеріалом, який буде цікавий тим, хто хоче більш глибоко вивчити українську мову і не має наміру обмежувати свої пізнання рамками шкільної програми.