Візьміть участь
у розіграші
LTE планшету Взяти участь
Приз
ГоловнаБлоги

Підручники за 1 клас по предмету Природознавство

Підручники Природознавство 1 клас Т. Г. Гільберг, С.С. Тарнавська, О. В. Гнатюк, Н.Н. Павич 2018
Автори:
Т. Г. Гільберг та ін.
Рік: 2018
Клас: 1 клас
Переглянути
Підручники Природознавство 1 клас Н. О. Будна, Т.В. Гладюк, С.Г. Заброцька, Н. Б. Шост 2018
Автори:
Н. О. Будна та ін.
Рік: 2018
Клас: 1 клас
Переглянути
Підручники Природознавство 1 клас И. В. Грущинская, З.М. Хитра, І. І. Дробязко 2018
Автори:
И. В. Грущинская та ін.
Рік: 2018
Клас: 1 клас
Переглянути
Підручники Природознавство 1 клас Іщенко, О. Л. 2018
Автор:
Іщенко, О. Л.
Рік: 2018
Клас: 1 клас
Переглянути
Підручники Природознавство 1 клас Таглина, О. В. 2018
Автор:
Таглина, О. В.
Рік: 2018
Клас: 1 клас
Переглянути
Підручники Природознавство 1 клас І.О. Большакова 2018
Автор:
І.О. Большакова
Рік: 2018
Клас: 1 клас
Переглянути
Підручники Природознавство 1 клас Т. Г. Гільберг, Т.В. Сак 2012
Автори:
Т. Г. Гільберг та ін.
Рік: 2012
Клас: 1 клас
Переглянути
Підручники Природознавство 1 клас И. В. Грущинская 2012
Автор:
И. В. Грущинская
Рік: 2012
Клас: 1 клас
Переглянути

Підручник з природознавства для 1 класу - чому це важливо

Особливості першого класу в тому, що в цьому віці немає другорядних предметів. Діти тільки-но вчаться сприймати нову інформацію і по суті, вони відкриті для всього нового. Питання в тому, наскільки дорослі зможуть правильно використовувати ситуацію і чи правильно вони підберуть підручники для малюків. Якщо підручник для 1 класу з природознавства буде підібраний правильно - дитині буде досить легко вчитися, але найголовніше - їй буде цікаво на уроках з природознавства. Якщо ж підручник з природознавства для 1 класу буде підібраний виключно з точки зору відповідності шкільній програмі, але без урахування вікових особливостей першокласників, навчальний процес зайде в глухий кут і діти будуть ходити на уроки з природознавства без найменшого інтересу.

Як підібрати підручник з природознавства для 1 класу

При виборі підручника з природознавства для 1 класу не полінуйтеся взяти з собою до книжкового магазину дитину, і зверніть увагу на її реакцію. Якщо книга викликає у дитини інтерес - малюкові буде цікаво по ній займатися. Якщо ж, показуючи дитині той чи інший підручник, ви помічаєте, що подумки дитина десь далеко і підручник не викликає у нєї жодного інтересу, ви маєте усвідомлювати, що дитині буде вкрай складно займатися за таким підручником. Щоб правильно підібрати підручник з природознавства для першого класу батькам варто врахувати ряд факторів: підручник має сподобатися дитині зовні. Він має бути яскравим, гарним, з великою кількістю барвистих малюнків. По суті, підручники для першокласників на психологічному рівні мають бути схожі на книжки з казками, до яких звикли діти: все має бути красиво, яскраво і з малюнками. Але найголовніше - зверніть увагу на стиль, яким пише автор підручника. Якщо книга буде написана сухо і складно, шестирічна дитина просто не зможе по ній займатися і природознавство буде незаслужено віднесено нею до перечня складних і нецікавих предметів.

Природознавство в першому класі - на що звернути увагу

Як правило, в українських школах батьків не допускають до вибору шкільних підручників і під час вступу дитини до першого класу, батьків ставлять перед фактом, повідомляючи про те, за якими саме підручниками буде йти навчальний процес. Однак, отримавши на руки стопку книг, батькам першокласників варто не полінуватися, а детально вивчити підручник з природознавства для 1 класу. Крім того, не зайвим буде погортати підручник разом з дитиною і поговорити з нею про те, наскільки цікавою або нецікавою здалася йому ця книжка. Якщо ж підручник з природознавства здасться вам нудним і занадто складним для вашої дитини - обов'язково поговоріть про це з учителем. Можливо, буде доцільно розглянути можливість заміни підручника на інший.