Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Як структуровано підручник з алгебри 10 клас А.Г. Мерзляк

Підручник з алгебри 10 клас А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2018, профільний рівень включає в себе матеріали п'яти параграфів, кожен з яких складається з пунктів і підпунктів.

Правила та визначення

Всі найважливіші моменти: правила, визначення, твердження і т.ін. в підручнику виділені за допомогою курсивів і шрифтів.

Теореми

У підручнику деякі теореми подані з готовим доказом. У разі, якщо доказ теореми виходить за рамки шкільного курсу, в підручнику подаються тільки формулювання теорем.

Завдання

Весь новий матеріал супроводжується практичними завданнями до яких дається готове розв'язання. Це розв'язання - це свого роду шаблон, який можна використовувати при розв'язанні однотипних завдань з пройденого матеріалу.

Працюємо вдома

В кінці кожного пункту є перелік завдань для самостійної роботи вдома. Однак, приступати до роботи з цими завданнями варто тільки розібравшись в теорії.