Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Як структуровано підручник алгебра 10 клас А.С. Істер

Підручник алгебра 10 клас А.С. Істер, О.В. Єргіна 2018, профільний рівень включає в себе теоретичний матеріал п'яти розділів, відповіді та вказівки до практичних завдань, предметний покажчик і ряд пізнавальних рубрик.

Не пропустіть головне

Основний текст в книзі виділено за допомогою шрифтів або курсивом. Це правила, теореми, визначення і т.ін.

Думаємо самостійно

Кожен пункт з новою теорією закінчується завданням або прикладом до якого додається готове розв'язання. Це було зроблено для того, щоб учні могли зрозуміти як саме виконується розв'язання і надалі використовувати це розв'язання при роботі з іншими однотипними завданнями по цій темі.

Повторюємо пройдене

У підручнику є рубрика, яка допоможе згадати пройдені теми та відновити в пам'яті забуті правила. Крім того, ця рубрика допоможе школярам перевірити, як вони розібралися в новому матеріалі.

Завдання

Найскладніші завдання в підручнику позначено зірочкою. Ці завдання виконувати не обов'язково, проте, якщо учневі вдасться самостійно розв'язати таке завдання, він розбереться у новій темі та заробить додатковий бал на уроці.