Візьміть участь
у розіграші
планшету на Android Взяти участь
Приз
Реєстрація
Головна Блоги
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Що увійшло до структури підручника алгебра 10 клас А.П. Єршова

Підручник алгебра 10 клас А.П. Єршова, В.В. Голобородько 2002 самостійні та контрольні роботи складається з двох частин:

  • самостійні роботи;

  • контрольні роботи.

Особливості тригонометрії

В даному підручнику всі роботи з тригонометрії за рівнем складності орієнтовані на учнів, які вивчали початок тригонометрії в 9 класі. Якщо учні почали вивчення тригонометрії лише в 10-му класі, даний підручник їм не підійде, тоді автори рекомендують учням працювати зі збіркою для 9-го класу.

Варіанти

Всі контрольні та самостійні роботи представлено в декількох варіантах. Перша частина роботи - це більш легкі завдання, які оцінюються мінімальною кількістю балів. Друга частина роботи - це завдання підвищеної складності, які можуть принести учневі максимальний бал.

Пояснення

У підручнику внизу сторінки можна побачити текст з позначкою (*). Так автори пояснюють деякі моменти щодо структури підручника, щоб школярам було простіше розібратися в тому, як користуватися книгою.