Mamaclub

В Києві 6 жовтня пройдуть цікаві (не)батьківські збори

96

Громадська організація "Вчителі за демократію і партнерство" та ГО "Батьківський контроль" запрошують батьків учнів середніх та старших класів на презентацію курсу "Основи критичного мислення".

У цьогорічній доповіді Всесвітнього економічного форуму критичне мислення на другому місці серед найзатребуваніших компетенцій у 2020 році і є ключовою навичкою на найближчі 10-15 років.

А чи є критичне мислення в українських школах? Є. Це курс для старшокласників "Основи критичного мислення", що має гриф МОН та впроваджений у близько 500 школах. Але в Києві цей курс є лише у кількох школах, і якщо у батьків є бажання, вони можуть обрати його для своєї дитини.

Експерти та тренери ГО "Вчителі за організацію і партнерство" розробили цей курс для шкіл та навчають учителів викладати його.

Для чого вашій дитині і Вам це потрібно?
Що вивчають ваші діти на курсах за вибором у школі? Мабуть, ви не здогадувались, що такі курси є (серед них дуже прогресивні), і школа може їх обирати. Батьки можуть впливати на цей вибір! Скоріш за все, ваш навчальний заклад, спрямовуючи усі зусилля на ЗНО, обрав додаткову англійську чи математику.

І це чудово - додаткова англійська. Але чи вміють ваші діти:
- читати і думати критично?
- фільтрувати потоки інформації, обираючи головне?
- розпізнавати та оминати маніпуляції?
- майстерно ставити запитання?
- аргументовано відстоювати власну думку і грамотно дискутувати?
- впевнено і самостійно приймати рішення?
Всі ці навики вважають основою навчання у 21 столітті, і курс "Основи критичного мислення" зможе навчити цьому ваших школярів.

Презентція курсу
А щоб у батьків була можливість краще зрозуміти ідею, організатори запрошують їх зустрітися на презентації курсу, яка відбудеться 6 жовтня о 19.00 за адресою вул. Січових стрільців 52 Д.
Ви зможете сформувати власне ставлення, чи потрібен він вашим дітям.
Вхід вільний.
Більше інформації за посиланням.

Читайте все новости по теме "Школа" на Обозревателе.

Блоги медицины

Новости медицины