Mamaclub
CityВидео

Стало відомо, від чого залежить стать майбутньої дитини

121

Вчені з Торонто з’ясували, яку роль відіграє артеріальний тиск на стать майбутньої дитини.

Про це повідомляє Daily mail.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 1 411 китайських жінок, які збиралися народжувати в найближчому майбутньому. Лікарі спостерігали за жінками як перед вагітністю, так і під час неї – їм постійно вимірювали артеріальний тиск, перевіряли показники холестерину та цукру в крові.

В результаті виявилося, що хлопчиків найчастіше народжували ті жінки, у яких перед заплідненням був підвищений артеріальний тиск. Ці висновки залишились в силі, навіть після врахування вченими віку, рівня освіти, куріння та індексу маси тіла. Дослідники схвильовані, що отримані дані можуть бути потенційно небезпечними в тих країнах, жителі яких роблять вибір на користь однієї статі дитини перед іншою: "Прийнято вважати, що стать дитини визначається статевою хромосомою сперматозоїда, що запліднює яйцеклітину. Раніше материнський артеріальний тиск перед вагітністю не вважали фактором, який впливає на формування статі майбутньої дитини. Крім того, такі висновки можуть бути особливо проблематичними і потенційно небезпечними в суспільстві, де надають перевагу народженню дітей однієї статі над іншою", - прокоентував результати автор дослідження лікар Раві Ретнакаран.

Читайте все новости по теме "женское здоровье" на Обозревателе.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Блоги медицины