Mamaclub

Перша новорічна фотосесія: з'явилися зворушливі світлини малюків

6.9т

Новорічні свята - це найпопулярніший період для сімейних фотосесій. Особливо, якщо у вас в родині новонароджене маля. Звісно, діти не запам'ятають свій перший новий рік, проте саме такі світлини ще довго будуть нагадувати батькам про цей період.

Пам'ятаєте, ми публікували для вас кумедні фото малюків, чиї батьки спробували відтворити новорічні кадри професійних фотографів? А сьогодні ми пропонуємо вас насолодитись переглядом робіт професіоналів, опублікованих на сайті boredpanda. Можливо саме це підніме вам настрій 1 січня? Адже, хіба можна не посміхнутись і не замилуватись чудовими кадрами малюків, особливо коли вони вдягнені у чудові костюмчики.

перша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесіяперша новорічна фотосесія

Як повідомляв "Обозреватель", інколи у дітей є підстави боятися головного символу Нового року.

Читайте все новости по теме "Рождество и Новый Год" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель МедОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Блоги медицины

Новости медицины