7 марта • обновлено в 11:40
МоваЯзык

/ Блоги - Новости астрологии

Гігієну слова можна почати з малого

4.2т

В Святому Письмі дуже часто наголошується про важливість Слова. Це початок всього в Старому Заповіті тому його вагу важко переоцінити. В Новому ж слово, яке вийшло з уст людини мірило її доброчесності.

Мт 15:18-20: "Що ж виходить із уст, те походить із серця, і воно опоганює людину. Бо з серця виходять лихі думки, душогубства, перелюби, розпуста, крадіж, неправдиві засвідчення, богозневаги. Оце те, що людину опоганює..."

Ми ж у сучасному світі дуже применшуємо вагу слова. Як сказаного, так і написаного. При цьому забуваємо, як воно може нас ранити, коли не так болить вчинене, як сказане чи промочане.

Гігієна слова не менш важлива ніж особиста, гігієна думок чи оточення. Зневаживши важким словом чи словом непродуманим, ми назавжди можемо втратити довіру людини, змінити її ставлення до нас та до справи, яку ми робимо.

Особливо це небезпечно для публічних особистостей, провідників держави: легко марнослівно наобіцяти все всім, затаврувати опонентів, а завтра кардинально змінити позицію, забути обіцянки і обійматися з вчорашніми "кровними ворогами". Це все веде до нівелювання ваги не лише їх слова, а й справи для якої їх делегували: управління спільним. А недовіра до цієї справи множить недовіру до спільності, руйнує її, руйнуючи державу.

Гігієну слова можна почати з малого: подумати, перш ніж сказати. Звісно, це важко, але варто спробувати. Може вдасться повернути Слову його справжню ціну.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Источник
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Новости

Топ-публикации

Топ-блоги