27 февраля • обновлено в 12:22
МоваЯзык

/ Блоги - Новости астрологии

Брий ноги і заробляй нормальні бабки

93.4т

Кілька мущин в моїй стрічці поділилися каціопською статьєйкою про то, шо мущини уходят із дома потому шо женщина їх за*о*ує.

І всі даже дєвочки, "боже яка правильна стаття, ето же так просто - не за*об*й свого мужика, брий ноги, заробляй нормальні бабки, роди трьох геніїв, ходи в спортзал, готов смачно і главне не за*об*й свого мужчину".

Суть статті зводилась до того, шо єссі ваш мужчина прийшов з роботи, то він апріорі уставший, тому хай лягає на діван, хай пє пиво, грає в танки, а ви ходіть шопотом і не смійте прівлєкать його до домашніх справ.

А тепер взгляньом з іншого боку - жінка так само прийшла з роботи і їй може довелося ї*а*ить в два рази більше, і от жінка теж прийшла з роботи... Тільки їй на діван нізя і в танчики нізя, бо їй треба прибрати, нагодувати, попрати і сказати, " котику, винеси сміття!" ніззя бо ти його за*б*ш і він тебе бросе. А іще ж депіляція, манікюр, пєдікюр, література, спорт, інтелектуальне кіно. А якщо діти? Тато лежить на дивані бо його нізя за*обу*ати побутовими проблемами, а в мами справ на сорок пунктів більше. І от коли мужчіна відпочине, ота загнана лошадь должна оказаться тігріцей в постєлі без ПМС, мігрєні і синдрому хронічної втоми.

Кароче, дєвочки, подружнє життя воно різне. І головне в ньому те, що турбот в два рази більше, але вони на двох. Не на неї і не на нього, а на двох, радості на двох і біди на двох, ПМС на двох і Блек Сабат на будильнику теж на двох. І якщо когось за*об*є прохання, " винеси сміття" то це ху*ня.

Дорогі мужчини, репостящі ту статтю, помніть, женщіни уходять не від кубіків пресу, розміру пенісу, чи об'єму доходів, женщіни йдуть здебільшого від ледачих мудаків, яких за*об*є прохання, "коханий, сходи в магазин" .

Будьте чемними і не репостіть ху*ні.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Читайте все новости по теме "Семья" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Тема
Место
Источник
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Новости

Топ-публикации

Топ-блоги