Для неёГорода

Брий ноги і заробляй нормальні бабки

42.6т

Кілька мущин в моїй стрічці поділилися каціопською статьєйкою про то, шо мущини уходят із дома потому шо женщина їх за*о*ує.

І всі даже дєвочки, "боже яка правильна стаття, ето же так просто - не за*об*й свого мужика, брий ноги, заробляй нормальні бабки, роди трьох геніїв, ходи в спортзал, готов смачно і главне не за*об*й свого мужчину".

Суть статті зводилась до того, шо єссі ваш мужчина прийшов з роботи, то він апріорі уставший, тому хай лягає на діван, хай пє пиво, грає в танки, а ви ходіть шопотом і не смійте прівлєкать його до домашніх справ.

А тепер взгляньом з іншого боку - жінка так само прийшла з роботи і їй може довелося ї*а*ить в два рази більше, і от жінка теж прийшла з роботи... Тільки їй на діван нізя і в танчики нізя, бо їй треба прибрати, нагодувати, попрати і сказати, " котику, винеси сміття!" ніззя бо ти його за*б*ш і він тебе бросе. А іще ж депіляція, манікюр, пєдікюр, література, спорт, інтелектуальне кіно. А якщо діти? Тато лежить на дивані бо його нізя за*обу*ати побутовими проблемами, а в мами справ на сорок пунктів більше. І от коли мужчіна відпочине, ота загнана лошадь должна оказаться тігріцей в постєлі без ПМС, мігрєні і синдрому хронічної втоми.

Кароче, дєвочки, подружнє життя воно різне. І головне в ньому те, що турбот в два рази більше, але вони на двох. Не на неї і не на нього, а на двох, радості на двох і біди на двох, ПМС на двох і Блек Сабат на будильнику теж на двох. І якщо когось за*об*є прохання, " винеси сміття" то це ху*ня.

Дорогі мужчини, репостящі ту статтю, помніть, женщіни уходять не від кубіків пресу, розміру пенісу, чи об'єму доходів, женщіни йдуть здебільшого від ледачих мудаків, яких за*об*є прохання, "коханий, сходи в магазин" .

Будьте чемними і не репостіть ху*ні.

Читайте все новости по теме "Семья" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Тема
Место
Источник

Наши блоги