Відомі українці до Євробачення розповіли історії змін в житті

30,4 т.
Відомі українці до Євробачення розповіли історії змін в житті

Євробачення – справді подія вражаючого масштабу, яку очікують мільйони людей. Цей івент – прекрасна нагода для нас запросити в Україну увесь світ! Адже саме із простого запрошення починається нова історія.

Євробачення надихнуло Jacobs запитати відомих ведучих та журналістів, блогерів та фотографів, управлінців та редакторів, що ж для них відкрило запрошення на каву. Результат – не просто добірка коротких інтерв’ю, але своєрідне дослідження, пошук натхнення та мотивації у звичній буденності.

Іноді, щоб змінити своє життя, потрібно зовсім небагато. Всього одне запрошення на каву – і ти поринаєш у нові, незвичні події. Комусь запропонували цікаву та перспективну роботу, хтось вирішив відкрити свою справу, а для когось філіжанка цього ароматного напою стала початком романтичної історії.

Видео дня

Нові знайомства, нові ідеї, нові виклики, нові подорожі. Певні, і у вас є історія про те, як зустріч за кавою змінила ваше життя. Залишайте свої історії у коментарях до відео, або ж розміщуйте їх у соціальних мережах із хештегами #coffeevision, #запрошуюнакаву.