Lady City

/ Политика

Черновецький може зірвати масові акції опозиції

142

Громадські акції на Майдані Незалежності в суботу 31 березня міська влада може заборонити. Про це повідомив начальник управління внутрішньої політики КМДА Віктор Гончарук. Антагоністичні політичні сили "Блок Юлії Тимошенко" та "Партія Регіонів", за його словами, не змогли дійти згоди та домовитись про розведення акцій у часі, або ж проведення їх у різних місцях. (сповіщає "Радіо Київ"). Його гасло виглядає ніби-то переконливо: міська влада не може допустити масових сутичок і домагатиметься заборони мітингів через суд.

"Сьогодні маємо певний конфлікт. Представники БЮТ, "Наша Україна", "Вперед Україна" і "Народна самооборона", з іншого боку – "Партія Регіонів". Вони ввійшли в певне протиріччя в сенсі того, що не досягли домовленості щодо розбіжності в місті і часі проведення своїх масових акцій. Якщо це провокуватиме якісь загострення, небезпеку суспільну, тоді ми діятимемо відповідно", повідомляє ІА "ЗА Київ".

Цікаво, що міська влада протиставляє акції політичних сил, які користуються абсолютно неспіввідносною підтримкою киян, оскільки рейтинг "Партії Регіонів" сягає близько 10 відсотків, а БЮТ та Нашої України – близько 70. Але в даному випадку влада хоче діяти "порівну".

"За даними, які мені повідомили працівники КМДА, в адміністрації лежать зявки Партії Регіноів та їх сателітів на проведення акцій на усі дні цього року, але задіюються тільки ті, які співпадають з заявками оппозиції. Тобто, коли б БЮТ не звернувся в КМДА – у нього немає шансів провести акцію, бо заявка на цей час вже подана іншою політиною силою, – стверджує депутат Київради Олександр Бригинець, – Звичайно, довести це важко, але перевірити – просто: давайте дочекаємося наступої подачі заявки від БЮТ і ви побачите, що день і місце вже зайняті. Це – технологія брехні від Чернівецького".

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

Блоги / мнения

ads pixel