Сандей Аделаджа будує комунізм

256
Сандей Аделаджа будує комунізм

Під час прес-конференції Сандей Аделаджа поводив себе більш ніж нахабно, намагаючись виставити себе ледве не месією. Навіть початок її було затримано: журналістам наказали персонально відрекомендуватися та повідомити, хто яке ЗМІ представляє. Хоча не важко здогадатися, що за цим хамством ховається звичайнісінький страх та невпевненість. Інакше навіщо вщерть забивати конференц-зал своєю групою підтримки?

Звичайно, що журналісти відмовилися підкорюватися волі пастора Аделаджі. На це він відверто заявив, що з його боку існує певна цензура у спілкуванні зі ЗМІ.

Що означає цензура у розумінні цього пастора, журналісти відчули дуже швидко. Після першого ж незручного для Аделаджі питання. Як тільки журналістами наводилися конкретні факти, з проханням або прокоментувати, або спростувати їх, Сандей починав істерично реготати та вигукувати, що журналісти взагалі нічого не знають і в них необхідно відбирати дипломи.

Разом з тим, Аделаджа зазначив, що столична мерія не виділяла під забудову його церкві 10 га землі у межах Києва, про що ЗМІ розпускають плітки. Коли хтось з журналістів зауважив, що існує навіть відеозапис, де Сандей особисто про це говорить, пастор відповів наступне: «А хіба я вас уповноважував про це повідомляти всіх? Хіба, я особисто просив вас це робити? Ви що виступаєте моїм перекладачем?» І додав, що його церква має лише 2,6 га землі у межах Києва, але де саме – він не скаже.

Крім того, Аделаджа повідомив, що створює «Клуб 1000». За його словами саме стільки бізнесменів України мають увійти до цього клуба, щоб «підіймати бідних та жебраків суспільства», та «побудувати комунізм з людським обличчям». «Це будуть бізнесмени, які будуть діяти зі страхом Божим у серці», - підбив тему Аделаджа.

Аніта МИРОНЕНКО, фото Олени СТАРОСТЕНКО, « КИЯНИ»