Топ-темы:

Центр зайнятості агітує безробітних відкривати власну справу

368
Центр зайнятості агітує безробітних відкривати власну справу

Згідно з Указом Президента «Про вдосконалення державного регулювання в сфері зайнятості населення на ринку праці в Україні» міським центром зайнятості проводиться відповідна робота щодо створення нових умов для збільшення робочих місць та їх укомплектування працівниками.

З метою створення ефективної системи підтримки підприємницької ініціативи населення, Київським міським центром зайнятості проводиться робота у напрямку залучення безробітних громадян до започаткування власної справи, шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Станом на 29.07.2005 року цією послугою скористалося 898 киян, що на 149,4% більше ніж у минулому році за цей же період. Безробітна молодь теж активно залучається до організації підприємницької діяльності. Протягом січня-червня 2005 року - 135 молодих киян започаткували власну справу в сферах: колективні, громадські та особисті послуги; оптова та роздрібна торгівля.

Для працевлаштування неконкурентоспроможних на ринку праці безробітних громадян роботодавцям було надано дотації з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на створення додаткових робочих місць по забезпеченню роботою – майже 0,4 тис. безробітних осіб.

Гарантії щодо працевлаштування соціально незахищених верств населення забезпечуються бронюванням робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях міста. На 2005 рік затверджено квоту в кількості понад 0,9 тис. робочих місць.

Ефективним засобом реалізації активної політики зайнятості населення, який поліпшує матеріальне становище безробітних громадян є організація оплачуваних громадських робіт. В першому півріччі 2005 року центрами зайнятості було організовано громадські роботи, в яких взяли участь5261 осіб, що на 140,7% більше ніж у минулому році.

Веб-портал КМДА

Почему вы можете доверять OBOZREVATEL
Поделиться в Facebook