Топ-темы:

Київ потерпає від шопоголії?

256
Київ потерпає від шопоголії?

Нині в столиці працює 5300 магазинів. З них 2100 продають продовольчі товари, а 3200 — одяг, взуття, господарчі вироби тощо.

Найбільша частка товарообігу (майже п’ятдесят сім відсотків) припадає на 120 київських супермаркетів. Їх почали перепрофільовувати ще в 1995-му, починаючи з 22 універсамів старого формату. За словами виконувача обов’язків начальника Головного управління споживчого ринку і торгівлі Олександра Шкілевича, кількість супермаркетів і гіпермаркетів у столиці зростатиме й далі, переважно у нових житлових районах, але вже не такими високими темпами - пише газета "Хрещатик".

Оскільки сьогодні ця мережа доволі густа, є тенденція до відкриття великих магазинів здебільшого промислового спрямування. Адже в Києві вже сконцентровано шістдесят вісім відсотків усіх супермаркетів, розташованих на теренах України. Водночас забезпеченість столиці торговельними площами становить майже 320 відсотків від норми. Збитки дрібних магазинів порівняно із загальним товарообігом (понад десять мільярдів гривень) незначні. Олександр Шкілевич упевнений, що соціальна мережа вузького асортименту товарів (молоко, хліб, овочі) збережеться. Про це свідчить і світовий досвід. А за умови зростання прибутків споживачів всі ці магазини працюватимуть стабільно і рентабельно.

Почему вы можете доверять OBOZREVATEL
Поделиться в Facebook