Банда циган попалилася на "грачах"

277
Банда циган попалилася на 'грачах'

 Співробітниками оперативно-пошукового відділу столичного карного розшуку затримано групу розбійників-циган. Троє осіб циганської національності приїхали до Києва «на гастролі» з Дніпропетровської області, повідомляє ЦГЗ ГУ МВС України в Києві - повідомляє Київ-прес-інформ.

Напади на своїх жертв вони вчиняли щоразу за одним і тим самим сценарієм. Один з них, гостинно запрошуючи підвезти голосуючих на дорозі людей, підбирав по дорозі ще двох пасажирів. Звісно, ці двоє насправді були його подільниками. Далі бідолашного «автостопщика» завозили на безлюдний провулок, і швидко позбавляли всього більш-менш цінного – мобільного телефону, золотих прикрас, всіх грошей. При цьому недвозначно погрожували фізичною розправою. Перелякані потерпілі так енергійно тікали, що звісно ж не запам’ятовували номер машини. Тому вийти на слід хвацьких гастролерів було для пошуковців справою нелегкою. Затримати їх вдалося лише тоді, коли вони «засвітили» одну з відібраних цінних речей – при спробі її продати.

Зараз всі троє перебувають у Святошинському райуправлінні міліції. Попереду в них – слідство за порушеною кримінальною справою, перевірка на причетність до інших подібних злочинів і суд.