Топ-темы:

Вкладники "Інтерконтинентбанку" вимагають грошей

267
Вкладники ''Інтерконтинентбанку'' вимагають грошей

Вкладники напівліквідованого банку "Інтерконтинент" минулого п'ятниці вимагали повернути їхні заощадження. Понад 50 колишніх клієнтів пікетували Нацбанк. Люди прийшли вже "накрученими". Коли на вулиці показався призначений Нацбанком голова тимчасової адміністрації "Інтерконтиненту" Петро Андрущенко, 53 роки, натовп наздогнав його і взяв "в облогу". Банкір, якого уповноважили розібратися з "Інтерконтинентом", саме прямував на Європейську площу давати прес-конференцію.

— Петре Володимировичу, скажіть чесно: є хоч якась надія повернути гроші? Хоча б десять відсотків, — питали в нього вкладники.

—Ну, надія завжди є, — філософськи почав Андрущенко. — Але грошей у банку нема. Вже другий тиждень, як виплачують відсотки, але тільки соціально незабезпеченим вкладникам. Та й то — за алфавітом. Сьогодні мають виплачувати тим, у кого прізвища розпочинаються на букви М, Н і О.

Та вкладників не цікавили відcотки. На них люди вже давно махнули рукою — вклади б тільки повернули! Пікетувальники також хотіли почути, що робив Нацбанк, коли з "Інтерконтиненту" масово зникали їхні гроші.

Андрущенко повідомив свою версію причин занепаду "Інтерконтиненту":

— Зниклі гроші банк переганяв з фірми на фірму, а потім відмивав, — сказав він. — НБУ цього не міг відслідкувати. Махінації має остаточно встановити розпочате слідство.

Остаточне рішення про долю "Інтерконтиненту" НБУ обіцяє оприлюднити за два тижні.

Скільки завинили вкладникам

За інформацією тимчасової адміністрації, банк "Інтерконтинент" має понад 6 тис. фізичних вкладників, на рахунках яких було 100 млн грн.

Почему вы можете доверять OBOZREVATEL
Поделиться в Facebook