LadyCity

Театральний березень

93

Традиційно театральний сезон починається восени і закінчується в першому літньому місяці. Розпал сезону припадає на зиму, але в цьому році театральні діячі столиці, а також гастролюючі артисти вирішили продовжити драматичну казку. У березні Києву покажуть, як спектаклі, які вже стали шедеврами, так і щойно написані прем'єри.

Про найбільш очікувані вистави першого весняного місяця пише "Обозреватель".

Молодий театр, 10.03.

ГОГОЛЬ-МОГОЛЬ З ДВОХ ЯЄЦЬ

Комедія на 2 дії

Втративши роботу, Семен Семенович Подсєкальніков мучиться докорами сумління, адже сидіти на шиї у дружини вкрай неприємно. Після чергової сварки, щоб викликати жалість, він вирішує полякати родину… самогубством. Бідолаха навіть передбачити не міг, що його смерть стане для багатьох своєрідним бізнесом, а також вигідною і навіть бажаною подією.

Як бути? Слово не горобець, пообіцяв – виконай! Але ж і жити так хочеться! У цій абсурдній історії ви побачите безліч комічних, а можливо, для декого й знайомих ситуацій. Отже, сміючись, міркуємо: чого воно варте, наше життя…

Тривалість вистави – 2 год. 30 хв. Вартість квитків – 50-100 грн.

Театр драми і комедії на лівому березі, 12.03.

ЧОТИРИ ПРИЧИНИ ВИЙТИ ЗАМІЖ

Комедія про кохання з одним антрактом за п'єсою "тустеп на тлі валіз"

Христина, через рік після смерті чоловіка, збирається переїхати в інше місто. Старий друг її родини, такий же вдівець, Герман намагається цьому перешкодити, атакуючи Христину чотирма "вагомими" причинами для заміжжя.

Йому доведеться добре попрацювати, щоб зламати її стереотипи і упередження. А у робітників транспортної компанії "Ваш дім" виникають свої причини для подиву: чи виносити запаковані речі замовниці або розпаковувати?

Тривалість - 1 година 35 хв. Вартість квитків – 70-120 грн.

Театр Юного глядача, 14.03.

НАД ПРІРВОЮ…

Фантазія тінейджера на 2 дії

Вистава створена за скандальним твором Джерома Селінджера "Над прірвою у житі". У свій час вихід цієї книги в світ можна було порівняти із вибухом ядерної бомби, тому що в цій повісті життя підлітка була показана напрочуд правдиво і реалістично, без спроб цензурних "причісувань".

Вистава "Над прірвою…" розповідає про спроби тінейджера знайти відповіді в цьому досить сумнівному та безпринципному суспільстві, що оточує його. Шлях, по якому йде юнак, небезпечний та водночас привабливий, на ньому знаходиться все: любов, жорстокість, гумор, секс, еротика, містика та драма.

У виставі всі події відображені через особисті уявлення та бачення цих подій головним героєм – Холденом Колфілдом. В багатьох випадках вони фантасмагоричні та нереальні, як картини Сальвадора Далі, та все це – фантазії тінейджера. Так чим же заповнена голова сучасного підлітка?

Вартість квитків – 50-70 грн.

Театр ім. Лесі Українки, 19.03

СЕНЬЙОР З ВИЩОГО СВІТУ

Комедія

Головному герою, главі великої італійської родини Леоніда Папагатто, можна вибачити все: і дрібні крадіжки продуктів на званих обідах і вечерях, і створення міфічного благодійного фонду підтримки бідних сімей, тому що весь цей безглуздий калейдоскоп подій затіяний ним заради однієї мети – благополуччя своїх близьких.

Щаслива розв"язка – заслужена нагорода артистичному і чарівному шахраєві.

Вартість квитків – 90-500 грн.

Молодий театр, 21.03.

LA BESTIA E LA VIRTU (Звір і доброчесність)

Італійський анекдот про жіночу вірність

Чому нас приваблюють чужі жінки та чоловіки? Що є справжнім гріхом? Яку силу має любов? Чого варта доброчесність? Та в чому сутність подружнього життя? Як часто ми ставимо собі пікантні питання, іноді соромлячись власних сумнівів.

Герої цієї іскрометної, грайливої, іронічної та до захвату смішної історії не виняток. Чоловік – капітан дальнього плавання. Дружина – свята. Він повертається додому, аж раптом… все як у старому анекдоті. Проте із несподіваним неочікуваним фіналом.

Тривалість вистави 2 год. Вартість квитків – 50-100 грн.

Театр ім. Лесі Українки, 25.03

СІМЕЙНА ВЕЧЕРЯ

Комедія на 2 дії

У той тихий прекрасний вечір ніщо не віщувало бурі. Дружина збиралася їхати, щоб провідати улюблену матусю, чоловік тихенько радів в передчутті швидкої зустрічі з коханкою. Але ось лунає телефонний дзвінок і ... одне слово неправди - це маленька брехня, кілька фраз - великий обман, а підміна понять - це вже, вибачте, захоплююча гра.

Як сказала одна з героїнь вистави: "Це гра під назвою "Дружня родина". У неї зазвичай грають після вечері. Всі ніби родичі одних і в той же час заводять романи з іншими. І потрібно вгадати, хто чий родич, а хто - коханець. І чим більше в тебе коханців, тим більше у тебе очок".

Тривалість вистави 2 години 30 хв. Вартість квитків – 20-200 грн.

Театр ім. Лесі Українки, 31.03

СТО П’ЯТА СТОРІНКА ПРО КОХАННЯ

Історія в двох частинах

Віра – це особистість абсолютно "неформальна", така собі Манон Леско ХХ століття. Вона одержима тією психологічною силою, яка змушує її любити тут і зараз - сміливо, несамовито, до самозабуття. Ось тому інші дозволяють собі говорити про неї, як про фатальну і порочну жінку.

Вона одночасно і наївна дівчина, яка вже пізнала трагічні життєві підводні течії, і велика грішниця. Віра випромінює особливу, небувалу сили впливу енергетику. Вона, сама того не бажаючи, дарує своїм обранцям сьоме небо, а потім валить їх в безодню відчаю, і навіть найвідважніших робить абсолютно безпорадними.

Вартість квитків – 35-80 грн.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги