Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
CityВидео

/Блоги - Новости здоровья

Звернення до живих антивакцинаторів

24.9т

Любі борці за правду!

Хочеться донести до вас кілька речей, про які зазвичай не пишуть.

- Так, медична освіта НЕ Є обов'язковою, щоб формувати об'єктивне враження про вакцинацію! Тобто диплом мати - абсолютно не потрібно. Лише орієнтуватись в принципах науковості, статистиці, інфекційних хворобах, імунології та присвячувати досить багато часу для літературного рісьорча. Всього лише. В іншому випадку, ви приміряєте на себе роль тієї самої кухарки, яка береться керувати державою. Звісно, хтось із вас відповідає таким вимогам. Але переважна, ПРЕВАЖНА меншість.

Можете полихати скільки завгодно, та жоден притомний економіст не візьметься лікувати, наприклад, менінгіт. Бо він у цьому просто не тямить. Андерстенд?

- Вам здається, що ваша ідея така нова і свіжа, прям віяння нью-ейдж! Але антивакцинаторському рухові стільки ж, скільки і самій вакцинації. І ще якихось 100-200 років тому натовпи розлючених батьків/учених/лікарів протидіяли спробам щеплювати чорну оспу. Знаєте що це за хвороба, і що з нею сталося? Звісно, знаєте, ви ж читаєте багато профільної літератури...

- Чи можна завдячувати спаду частоти інфекцій лише вакцинам? Ну звичайно ж ні! Останніми десятиліттями гігієна і прогрес медицини вцілому сильно покращили якість та тривалість життя. Але тільки вам, просвітленим, відомий точний відсотковий внесок різних технологій в оздоровлення людства. Бо ідіоти-вчені в цьому розібратись не можуть.

До речі, а яка летальність при ендопротезуванні суглобів? Скільки буває перфорацій матки при вишкрібанні кюреткою? Як часто ліки, що використовуються для профілактики інсультів, можуть викликати масивні кровотечі? Ви ж знаєте про все це, правда? Якщо ні, чому бездумно підписуєте згоди на лікування? Ах, ну точно: тут в основному зібрались тільки експерти зі щеплень, які перелопатили всі відкриті і платні джерела...

- Ви щоденно викриваєте масонські змови ВЕЛИКОЇ ФАРМИ, за що вам честь і хвала. Бо десятки мільйонів лікарів, учених і медичних бізнесів у світі на це не здатні. Та що там, вони і самі є членами такої змови, направленої на...на...придумайте самі, на що. Звісно, в світовій медицині немає конфліктів інтересів різних груп, інтелектуального та фінансового протистояння. Всі в єдиному пориві нищать довірливих землян, яких за останні 10 років чомусь приросло на 500 млн. В основному за рахунок тих самих країн третього світу, де "амєріканци іспитивают смєртєльниє вакцини!"

- Антивакцинаторів, зазвичай, сприймають оформленим ідейним рухом, але це прикра помилка. Є серед вас інтелектуально розвинені особистості. Таким хочеться сказати лише: читайте, вивчайте, приймайте власне рішення. Тільки пам'ятайте про когнітивні помилки людського мислення (які притаманні абсолютно всім), і про те, що уникаючи однієї маніпуляції - набагато легше стати жертвою іншої.

А ще подивіться навколо, на своїх ідейних побратимів, які складають кістяк антивакцинаторства: це переважно люди з невисокими розумовими здібностями, які варяться у пекельному середньовіччі гомеопатії, БАДів, викатування яйцем і псевдонауки. Вас не насторожує, що ви опинились по одну сторону з такими разоблачітєлями всєлєнського заговору?

Нічо не йокає, ні разу?

- Вам задється, що ви - передова меншість? Ні, всього лиш маргінальний прошарок в полоні диких ілюзій.

І той час, ту енергію, які ви витрачаєте на інтернет-баталії - можна було б направити, наприклад, на громадський контроль якості вакцин, на створення адекватної системи моніторингу поствакцинальних ускладнень, на розвиток юридичного супроводу споживачів, щоб покращити існуючий (і далеко не оптимальний) стан речей. Але для цього потрібно відірвати жопу від монітору. А як же тоді сутками писати про насубівают?

- Однак, все сказане вище не має жодного значення. Бо щеплення в сучасному світі - це НЕ медична допомога і НЕ послуга, від якої можна відмахнутись. Це обов'язкова УМОВА суспільного існування, як правила дорожнього руху і податки. Чим більш розвинене суспільство, тим більше членів слідують цим правилам, і тим більше порушників отримують покарання. І наша країна до цього обов'язково прийде, будете ви "боротись" чи ні.

Експрес цивілізації відбуває. І ми усі опинимось у вагонах. Можете сісти в купе самі, або вас затягнуть за шкірки в плацкарт. На пероні не лишиться нікого з живих.

Удачі.

P.S. Хто все-таки вирішив відстоювати антивакцинаторство, гляньте на ці посилання.

Там свіжі наукові ідеї, які вас можуть зацікавити.

Читайте все новости по теме "Вспышка кори" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
1
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Блоги медицины