CityВидео

Регенеративні технології в сучасній медицині

611

Міжнародна науково-практична конференція "Регенеративні технології в сучасній медицині",

яка присвячена 25-річчю Інституту пластичної хірургії "Віртус".

Організатори

Всеукраїнська асоціація пластичних реконструктивних та естетичних хірургів

Українське товариство естетичної медицини

Українська академія дерматовенерології

При підтримці

Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

Інституту травматології та ортопедії АМН України

Асоціації лікарів-пародонтологів України

Участь у Конференції – найкраща можливість для пластичних хірургів, дерматологів, косметологів, стоматологів, травматологів та лікарів інших спеціальностей підвищити свій професійний рівень, ознайомитися із сучасними світовими досягненнями і актуальними тенденціями у сфері медицини.

Конференція внесена до "Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводяться у 2017 році МОЗ та АМН України". Участь у конференції дає право на отримання балів для проходження передатестаційної комісії при отриманні кваліфікаційної категорії.

В рамках конференції своїми надбаннями у галузі регенеративних технології поділяться 15 провідних спеціалістів з 8 країн світу, серед яких проф. Е. Бартолетті, проф. Л.Лонго, проф. Дж. Ріготті, проф. С. Васильєв, А. Ігнацюк, доц. Л. Радецька, М. Кегель, а також понад 30 українських професорів та докторів медичних наук.

На конференції ви зможете опанувати інноваційні підходи відновлення структури шкіри та функцій пошкоджених тканин і органів за допомогою клітинної терапії, тканинної інженерії, дізнаєтесь про новітні хірургічні та не хірургічні методи лікування і профілактиці захворювань з використанням аутологічних стовбурових клітин, PRP, AGF, PGF, AMK технологій.

Буде надруковано збірку матеріалів конференції.

По завершенню конференції учасники отримають сертифікати.

Детальніше про конференцію

на сайті    http://conf2017.usam.org.ua/

+389075338676

+380487963112

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Блоги медицины