Фонд держмайна зробив черговий крок до приватизації енергокомпаній

804
Фонд держмайна зробив черговий крок до приватизації енергокомпаній

Фонд державного майна України розпочав формування конкурсних комісій з продажу кожної з трьох енергокомпаній, які входять до першої групи об‘єктів енергетики, що виставляються на приватизацію.

Видео дня

Як повідомила "Обозреватель" прес-секретар Фонду держмайна Ніна Яворська, відповідно до плану-графіку приватизації енергокомпаній, це 25% ПАТ “Київенерго”, 50% ПАТ ”Закарпаттяобленерго та 45,103% ПАТ “Західенерго”. Пакети акцій цих трьох компаній можуть бути виставлені на продаж у серпні 2011 року. До конкурсних комісій, крім представників Фонду державного майна, будуть включені, зокрема, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства фінансів, профспілкових організацій.

Приватизація об‘єктів енергетики – це насьогодні найважливіше завдання Фонду держмайна і одна з найважливіших приватизаційних подій країни. Приватизація енергокомпаній розпочата Урядом України та Фондом держмайна з метою приходу на підприємства приватних інвесторів, які б забезпечили стабілізацію їх фінансово-господарського стану та подальший розвиток.