Сертифікація насіння повністю відновлена - Мінагро - экономические новости Украина - Министерство аграрной политики и продовольствия | Экономика Обозреватель 3 марта
Примите участие
в розыгрыше
Xiaomi Redmi 5 PlusУчаствовать
МирСпорт

Сертифікація насіння повністю відновлена - Мінагро

4.4т

В перший день роботи ДП "Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції" видано 192 сертифіката Міністерство аграрної політики та продовольства України в повній мірі забезпечило процес сертифікації насіння та видачу відповідних сертифікатів гравцям ринку.

Враховуючи затримку сертифікації, що була викликана адміністративними процедурами реформування Держсільгоспінспекції, яка здійснювала цю роботу раніше, процес сертифікації відбувається в максимально інтенсивному режимі 1 березня набула чинності постанова Кабміну, якою був затверджений Порядок сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та /або садивний матеріал.

В перший день набрання чинності постанови, державним підприємством "Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції", яке уповноважено на виконання функції із сертифікації насіння і садивного матеріалу, видано 192 сертифіката. По всій території України працює 51 випробувальна лабораторія. Відбір і аналізування проб здійснюють 140 лаборантів і агрономів-інспекторів. Відібрано та опрацьовується 3000 зразків.

Як відзначив перший заступник міністра агрополітики Максим Мартинюк, міністерство на пешому етапі здійснюватиме посилений контроль процесу сертифікації, зокрема методом "таємного покупця" щоб гарантувати максимальну оперативність процесу.

"На початковому етапі реформування Держсільгоспінспекціі було втрачено багато часу, тому фактично організовувати процес нам довелось з нуля. На сьогодні процес видачі сертифікатів іде ритмічно та у повній відповідності з потребами бізнесу. Можу запевнити, що жодних адміністративних перепон для успішного та вчасного проведення посівної кампанії наразі не має", - сказав він.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги