Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
МирСпорт

/Банки и финансы

Підприємств із високим ступенем ризику стане менше

91

Кабінет міністрів України змінив критерії ризику для підприємців, діяльність яких пов’язана з інформацією, що складає кредитну історію.

Це передбачено постановою уряду від 17 грудня 2012 року.

Серед основних нововведень - зменшення кількості суб’єктів господарювання, господарська діяльність яких віднесена до високого та середнього ступеня ризику. Це досягається шляхом збільшення кількісного показника кредитних історій, що ведеться цими суб’єктами господарювання.

Так, до суб'єктів господарювання із високим ступенем ризику відноситимуться суб'єкти, що ведуть кредитні історії, кількість яких становить понад 15 мільйонів, а не понад 1 мільйон, як це було раніше.

До суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику відноситимуться суб'єкти, що ведуть кредитні історії, кількість яких становить не від 300 тис. до 1 мільйона, а від 5 до 15 мільйонів.

До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику відноситимуться суб'єкти, що ведуть кредитні історії, кількість яких не перевищує 5 мільйонів (до цього - 300 тис.).

Крім того, прописано, що контролюючим органом, який уповноважений здійснювати заходи державного нагляду (контролю) за цим напрямом господарської діяльності, є Нацкомфінпослуг.

Зазначені зміни внесено у додаток до постанови Кабміну від 15 квітня 2009 року "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної із збиранням, обробленням, зберіганням, захистом і використанням інформації, що складає кредитну історію, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)".

Мы в Telegram! Подписывайся! Читай только лучшее!

Автор
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги