"А зачем вы пошли в армию?" Банк "розчавив" бійця АТО невіглаством

29.9т

Один із українських банків закрив кредитну лінію учаснику АТО Олексію Захарченку через кілька місяців після того, як його мобілізували.

"Я почав поступово закривати кредит – згідно договору, щомісячними внесками відповідного розміру. Там, власне, фігня вже залишилася. Але після повернення з армії, був певний період фінансової нестабільності – адже бізнес треба відновлювати "з нуля", набирати проекти, замовлення, так би мовити "ставати на ноги". І я свідомо прострочив черговий внесок по кредиту. Не критично прострочив і невеликий внесок, якшо що", - розповів Захарченко у своєму Facebook.

Після цього, за його словами, почалися дзвінки з банку і нагадування. Чоловік пояснив, що як тільки надійдуть кошти, то одразу погасить борг.

"Потім був дзвінок з центрального офісу цього банку і розмова з його співробітницею. Якій я і "виклав" усе вище написане. На що отримав таке:

- "А зачем вы пошли в армию?" (з натяком на те, що я туди від банку втік).

- "Ну як, – кажу, – військкомат забрав, я і пішов".

- "А сколько вам лет?"

- "У моїй кредитній справі явно має бути вказано, скільки мені років. А до чого тут це?"

- "А то, что в армию берут только до 25!" (переможним голосом)

- "Дівчино, – кажу, – ви хоч розумієте різницю між призовом на строкову службу і мобілізацією? Ви взагалі знаєте, що в Україні війна іде?" (вже не витримую)

- "В Украине нет мобилизации" (?!)

- "А про часткову мобілізацію згідно Указу Президента України Ви щось чули?"

- "Нет ну Вы же добровольцем туда ушли?"

На цьому етапі у мене здали нерви, і продовжувати розмову я не став. До армії у мене не було жодних проблем з цим банком, і досі стосунки з працівниками місцевого відділення цілком теплі. Але, попри те, що зараз я можу хоч сьогодні погасити весь той невеличкий залишок по кредиту, я тепер буду максимально відтягувати платежі цьому банку. Максимально", - зазначив Захарченко.

Як писав "Обозреватель", на початку АТО на Донбасі місцеві жителі ставилися до українських військових з відкритою ворожістю і ділилися з бойовиками інформацією про ЗСУ.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбасі" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости