ЗМІ показали найбагатших мерів України

8.5т

З початку листопада українці та світ дивуються статкам народних депутатів та топових чиновників. Виявилось, що і очільники обласних центрів теж не бідні люди.

Про це повідомляє "Слово і Діло".

Лідером за обсягом банківських вкладів виявився мер Ужгорода Богдан Андріїв: на особистих та сімейних рахунках зберігаються майже 21,4 млн грн (сума гривневих та валютних вкладів, перерахованих за офіційним курсом НБУ станом на 31 грудня 2015 року).

Майже 3,2 млн грн лежать на рахунках міського голови Кропивницького Андрія Райковича та його родини. Вінницький мер Сергій Моргунов разом із родиною зберігають у банку майже 2,7 млн грн у перерахунку.

Серед мерів, на банківських рахунках яких є більш ніж один мільйон гривень (у національній валюті чи в еквіваленті іноземних валют), також опинилися житомирський та луцький градоначальники Сергій Сухомлин і Микола Романюк.

Решта міських голів обласних центрів, вочевидь, не надто довіряють банківській системі. Яскравим свідченням цього є готівкові заощадження мера Харкова Геннадія Кернеса, який зберігає "під матрацом" суму, еквівалентну 42,3 млн гривням. Йому на п’яти наступає Борис Філатов із Дніпра, який із сім’єю володіє 40,9 млн грн готівки в перерахунку за курсом на 31 грудня 2015 року. Третім із великим відставання по об`єму налу іде мер Полтави Олександр Мамай, в якого готівкою зберігаються 19,4 млн гривень.

Раніше "Обозреватель" показав, скільки готівки тримають на руках депутати Верховної Ради України.

Читайте все новости по теме "Декларации о доходах чиновников" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости