Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
МирСпорт

/Блоги - Индикаторы

Економічний націоналізм - наш шлях до перемоги

4.4тЧитать материал на украинском

Єдиновірний шлях зберегти державу і захистити націю.

Якими б сильними ми не були в бою - без сильної економіки сильної України не буде.

Щоб захистити культуру і духовність - так само треба бути потужними економічно.

Аби на міжнародному фронті бути г р а в ц е м, а не розмінною монетою - слід мати економічну самостійність: шукати вигоди для нації і держави, а не цілувати в с*аку дрібного клерка з московського, брюссельського чи вашингтонського посольства і виконувати всі забаганки цього клерка. Навіть тоді, коли вони на шкоду національним інтересам.

Економічний націоналізм - це відродження національного виробництва. Це його розвиток. Це конкурентоспроможність.

Це створення робочих місць.

Це високі зарплати. Заможній людині легше бути свідомою. Голодним людям незрівнянно важче пояснювати патріотичні цінності, їх об'єктивно важче переконати (от тільки не треба зараз про бабушку, яка з пенсією в тисячу гривень віддає сто на війну - доземний уклін тій бабушці, але ми зараз говоримо про те, як оволодіти свідомістю мас, а не про життєві приклади самодертовності окремих патріотів).

Саме економічний націоналізм дає можливість дати людям роботу - піднімаючи промисловість - і нормальну заробітну плату, за яку можна ж и т и, а не виживати.

Ба більше - дати високу зарплату не лише в промці (написалось це слово нині випадково, але який символізм!) і дотичних до неї галузях, а с к р і з ь - живі гроші в бюджет і приватний сектор дає понад усе реальна економіка, а не біткоїни і т.д. Можете вважати мене ретроградом, але чомусь криптовалюта і онлайн-стартапи по-справжньому успішні в тих країнах, де потужна промисловість.

Економічний націоналізм - це наша відповідь лібералам і лівацьким шавкам, які жадають понад усе на світі бути лакеями посольської прибиральниці. Бо їм приємно бути лакеями. У них рабська свідомість.

То є парадокс, але ті, хто старається виглядати прогресивними - насправді почасти дуже совкові ментально люди. Це як латентний гососексуалізм вкупі з Едіповим комплексом. Їм так хочеться, щоб "обком дал команду"! А найбільше щастя - коли "обком" дасть на*уй не потрібну грамоту - пустий одобрямс-папірчик, який не має р е а л ь н и х позитивних наслідків.

Економічний націоналізм - це наш шлях до перемоги!

***

...Проект закону #7026 "купуй українське, плати українцям" - один з кращих законопроектів, прийнятих парламентом за усі скликання. він забезпечує пріоритетні умови для національних виробників під час державних закупівель.

До слова, в США давно працює аналогічний закон "купуй американське". Тільки от прибиральниця їхнього посольства у нас якраз і хоче, щоб купували американське, а не українське.

У опонентів закону - відверта істерика.

Ліберасти, лакеї посольств, лгбт-активісти, корисні ідіоти та інша самопоміч влаштували справжню травлю в ЗМІ жорстко проукраїнському законопроекту і його ключовому автору Віктор Галасюк.

Давайте разом підтримаємо войовничого економічного націоналіста. А точніше - підтримаємо самі себе, свою країну, свою націю, своє право самим бути господарями на своїй землі.

За репост - красно дякую.

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

Читайте все новости по теме "Детенизация экономики" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги