Гройсман розповів, на скільки розбагатіють українці взимку

5.5т

З 1 грудня 2016 року в Україні на 10% будуть підвищені мінімальні соціальні стандарти, а з 1 січня вдвічі виросте мінімальна заробітна плата — до 3200 гривень.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду 30 листопада.

"З 1 грудня будуть підвищені мінімальні соцстандарти. Трошки більше, ніж на 10%. Це небагато, але це крок вперед. З 1 січня відбудеться зростання мінімальної заробітної плати вдвічі. Це тільки перші кроки, які дадуть нам можливість змінювати якість життя людей", — наголосив він.

За словами Гройсмана, за рік зарплата в Україні вже виросла на 16,1%. Однак з 1 грудня прожитковий мінімум стане більшим ще на 150 гривень.

Зокрема, посадовий оклад першого тарифного розряду з початку зими зросте до 1335 грн, а вже з 1 січня — до 1600 гривень.

Також голова уряду нагадав про те, що зарплати вчителів в грудні стануть більшими на 260-450 грн, а з початку 2017 року — ще на 50%.

Що стосується медичних працівників, то до зарплати медичної сестри в грудні додадуть 246 грн, лікаря-терапевта першої категорії — 318 грн, лікаря-хірурга вищої категорії —363 гривень. З 1 січня зарплати перерахованих категорій зростуть на 30%.

Гройсман також підкреслив, що підвищення мінімальної пенсії відбудеться на 117 гривень.

Як повідомляв "Обозреватель", Гройсман запевнив, що зростання мінімальної зарплати в Україні до 3200 грн не спричинить підвищення окладів для чиновників, суддів і прокурорів, а торкнеться лише звичайних громадян.

Читайте все новости по теме "Повышение зарплат и пенсий" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости