З початку року ДФС зібрала 5 річних бюджетів армії

3,2 т.
Податки в Україні

За десять місяців 2016 року обсяг надходжень до зведеного бюджету України склав більше 596 млрд грн, що на 130 млрд грн більше, ніж в аналогічний період минулого року. Ця сума дорівнює п'яти річним бюджетам армії (відповідно до проекту Державного бюджету-2017, на фінансування Збройних сил у ньому закладено 120 млрд гривень).

Про це написав голова Державної фіскальної служби Роман Насіров на своїй сторінці Facebook.

"ДФС регулярно наповнює державний бюджет та виконує поставлені показники", — наголосив він.

За словами Насірова, до місцевих бюджетів надійшло 116,4 млрд грн податків і зборів, при тому що у минулому році — 79,7 млрд гривень.

Позитивна динаміка спостерігається і в надходженнях до загального фонду Державного бюджету — 480 млрд грн у порівнянні з 382,9 млрд грн минулоріч, тобто на 96,9 млрд грн більше.

Видео дня

Голова ДФС підкреслив, що робота, яка здійснюється відомством, спрямована на створення чіткої і прозорої системи наповнення бюджетів усіх рівнів.

"Впевнений, ми і в подальшому зможемо забезпечити виконання поставлених перед відомством завдань та покращити інвестиційний клімат для суб’єктів господарювання", — підсумував він.

Як повідомляв "Обозреватель", з січня по вересень 2016 року надходження до місцевих бюджетів України зросли на 34 млрд грн (47,7%) у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року і склали більше 104 млрд гривень.