Галасюк знайшов докази ефективної роботи металургійних законів

Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк відвідав найсучасніший металургійний завод України "Інтерпайп Стіл" у рідному Дніпрі, де на власні очі переконався, що закони Радикальної партії про підвищення втричі експортного мита (№3868) та зняття імпортного мита на металобрухт (№3873) працюють - завод має сировину, а мешканці Дніпра – роботу та гідну заробітну плату - в середньому 12 тис. грн на місяць.

Під час спілкування з дніпровськими металургами Галасюк розповів про виборену РПЛ в "бюджетному пакеті" заморозку індексації земельного податку для промисловості на рівні 6% у 2017 році замість ставки інфляції чи 15%, що хотів встановити уряд.

Наступного року голова Комітету пообіцяв послідовно працювати по найбільш болючих для металургів питаннях - боротьбі за адекватні тарифи на вантажні перевезення "Укрзалізниці", встановлення прийнятної вартості електроенергії для найбільших промислових споживачів - феросплавщиків та електрометалургів, розвитку внутрішнього ринку споживання металофонду через масштабні інфраструктурні проекти.

Але найбільш вагомою ініціативою, що відкриє нові міжнародні ринки і дасть серйозний поштовх розвитку вагонобудування, суднобудування, машинобудування, авіації та оборонки, а отже і вітчизняної металургії, нардеп від РПЛ назвав створення українського експортно-кредитного агентства (законопроект №2142а), що вже прийнятий парламентом та очікує на підпис президента.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Галасюк заявив, що обіцянка президента загрожує енергетичній безпеці.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости