УкрРус

Бізнес-Місто-Бренд: Strategy Brand Networking

1 листопада у Києві, у вільному просторі "INVERIA Flow Space", відбулася безпрецедентна для України стратегічна сесія з територіального брендингу "Бізнес-Місто-Бренд", організаторами якої виступили бізнес-клуб "Community Club" та міжнародне ділове видання "Community".

Захід зібрав 50 учасників, які під керівництвом таких провідних експертів з маркетингу та зв’язків з громадськістю, як CEO в"INVERIA flow space" Дмитро Пашко, управляючий партнер"OSD Group"Лілія Горєлая, стратегічний директор"Iamdp group"Крістіна Шехайтлі та спеціаліст із брендингу з 33-річним досвідом Дмитро Джеджула розробили та презентували практичні кейси по створенню бренду Хмельницького, Черкас, Білої Церкви та Шостки. Спеціальними гостями заходу стали міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та Білої Церкви Геннадій Дикий, які були приємно вражені креативними ідеями учасників стратегічної сесії. На плідну, цікаву й продуктивну працю учасників надихнули представники сонячної Одеси, які розповіли про історію створення бренду свого міста. Також учасники мали змогу обмінятися досвідом та завести нові знайомства – тож вечір став не лише корисним, а й приємним.

Ініціативу видання для космополітів "Community" підтримали Торгово-промислова палата України, Асоціація адвокатів України, освітня компанія "Olerom", спілка "Підприємці України", організація "Клуб профессиональных переговорщиков", освітній простір "Exemplum", Асоціація міст України, юридична компанія "Honcharuk and Partners Law Firm" та консалтингова агенція "Novikoff". Наші партнери продемонстрували, що синхронний розвиток українських міст та бізнесу є цікавим і актуальним для ко

Бізнес-клуб "Communityclub" та діловий журнал "Community"ще раз висловлюють подяку всім, хто підтримав, допоміг втілити в життя та відвідав стратегічну сесію "Бізнес-Місто-Бренд". Ми впевнені, що попереду в нас лише ще більш цікаві та продуктивні зустрічі.

Наши блоги