УкрРус

III Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 2016 відкриє міністр АПК України Тарас Кутовий

  • III Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 2016
    1/1
    III Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 2016

В офіційній церемонії відкриття III Міжнародного форуму з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 2016, яка відбудеться 26 травня о 09.00, візьме участь міністр АПК України Тарас Кутовий.

На думку організаторів форуму присутність керівника профільної галузі країни надзвичайно важлива та свідчить про високий рівень і значення форуму для розвитку вітчизняного АПК. Крім того, участь пана Кутового у AGROPORT West Lviv є досить символічною. Адже саме він свого часу дав проекту AGROPORT так би мовити щасливу путівку в життя.

"Саме Тарас Кутовий два роки тому дав нам правильний вектор розвитку: ніякої політики, тільки незалежна підтримка фермерства, – підкреслила генеральний директор AGROPORT Ірина Дядченко. – Тоді, напередодні виборів, всі намагалися "прикрасити" наш захід різними прапорами. Фінансово це було цікаво. Але для проекту, про який ми мріяли, такий розвиток подій виявився б фатальним. Тому ми дуже раді, що зараз рухаємось у потрібному напрямку. Дякуємо міністру за підтримку. Ми не підведемо".

Нагадаємо, у 2016 році Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT вперше проводиться у новому форматі "Схід-Захід". З 26 по 28 травня у Львові проходитиме AGROPORT West, а з 20 по 22 жовтня у Харкові прийматимуть AGROPORT East.

Головними майданчиками форуму стануть Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького та Міжнародний аеропорт "Харків". Стратегічний партнер заходу – група DCH Олександра Ярославського. За підтримки обласних держадміністрацій Львова та Харкова.

Організатор AGROPORT 2016 – консалтингова компанія "AviaBrand".

Место:
Наши блоги