Prometheus відкриває реєстрацію на курси бухгалтерського обліку від EY та цифрового маркетингу від Postmen

305

Prometheus відкриває реєстрацію на два найбільш очікувані слухачами безкоштовні масові онлайн-курси: бухгалтерський облік та цифровий маркетинг! Знаковим є той факт, що цього разу авторами курсів є не університети, а компанії-лідери в цих галузях. Курси створила одна з найбільших у світі аудиторсько-консалтингових компаній EY (раніше - Ernst & Young) та провідна українська цифрова агенція з питань маркетингу Postmen, що працювала з такими клієнтами як Нова Пошта, Lifecell та Bukovel.

Курс "Бухгалтерський облік для початківців" компанії EY в Україні буде цікавий всім, хто хоче сформувати власне бачення фінансової складової підприємства, зрозуміти необхідні для економічної діяльності бізнес-процеси, розширити знання з бухгалтерського обліку та на практиці скласти фінансову звітність, яка є основою для прийняття рішень менеджментом. Слухачі отримають можливість пройти весь процес від створення уявної виробничої компанії до випуску її першої фінансової звітності. Через практику слухачі засвоять теорію бухгалтерського обліку й навчаться розуміти фінансову звітність - http://courses.prometheus.org.ua/courses/EY/ACC102/2017_T1/about.

Курс "Цифровий маркетинг", що читає засновник агенції Postmen Ярослав Ведмідь, розповість слухачам про те, як змінюється поведінка споживачів в інтернеті та які нові моделі створення вартості виникають, як змінюються стратегії компаній з огляду на зменшення вартості створення контенту, як сайти перетворились з нових медіа в нові маркетплейси, як планувати онлайн-кампанії, які досягають бізнес-цілей, та як будувати бренди в епоху цифрового маркетингу. Всі набуті знання будуть тестуватися на кейсах українських компаній. Курс дозволить слухачам оволодіти новими цифровими маркетинговими стратегіями і вміннями вибудовувати цифрові кампанії відповідно до поставлених задач - http://courses.prometheus.org.ua/courses/Postmen/DM101/2017_T1/about.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Место:

Наши блоги

Последние новости