Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
МирСпорт

/Новости экономики

Еврономера в Украине: найден компромисс

29.9тЧитать материал на украинском

Верховная Рада Украины может в четверг, 12 июля, проголосовать законопроект №8487 о еврономерах, по которому уже найден консенсус.

"Насколько я знаю, комитет налоговой и таможенной политики контактировал с руководителями акции, и вроде бы консенсус нашли. Чего хотят протестующие, я не знаю, то ли принять закон, то ли не принять. Единственная проблема, что они не хотят платить налоги", – сказал в комментарии OBOZREVATEL народный депутат от фракции "Народный фронт" Александр Кирш.

По его словам, переговоры с активистами продолжались и в этом году, но приходя к совместному решению, со стороны владельцев авто с иностранной регистрацией происходил срыв договоренностей.

"Видимо, кто-то не хочет платить вообще, потому что кто-то на этом живет. Одно дело, когда были завышенные акцизы, понятно, что их нужно снижать. Никакому отечественному производителю мы здесь не помогли, когда налоги были сверх меры. Когда их сделали нормальными, их платить все равно не хотят, потому что есть те, кто живет на обходе налогов, но это проблема не миллионов, а единиц", – говорит Кирш.

На вопрос, вынесут ли в четверг законопроект о "евробляхах" на рассмотрение в зал парламента, и есть ли вероятность его принятия, нардеп ответил: "Насколько я знаю, к консенсусу пришли, если депутатам дадут пройти на рабочее место, они это примут, политическая воля есть".

Как раньше сообщал OBOZREVATEL, в среду, 11 июля, утром владельцы авто на еврономерах заблокировали проезд в правительственном квартале в Киеве. Акцию объявили бессрочной.

Читайте все новости по теме "Эксклюзив" на OBOZREVATEL.

4
Комментарии
9
8
Смешно
19
Интересно
5
Печально
4
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Костюк Олександр
Костюк Олександр
Можна сперечатися про розмір митних ставок та акцизів Можна обговорювати обмеження на експлуатацію авто, які не відповідають екологічним нормам. Можна порівнювати ставки розмитнення, розміри податків, вартість ТО чи екологічні норми у нас та в Європі. Це - предмет для дискусії. Але це не є головне. А головне в цій історії: демонстративне і нахабне порушення закону. Група осіб порушила закони, отримала преференції (фактично за рахунок всієї громади), створила купу проблем всій громаді (недоотримані кошти в бюджет- хтось інший має його наповнювати, авто поза правовим полем, екологія, перевантажені інфраструктури). І тепер ця група осіб нахабно, агресивно і демонстративно вимагає підігнати закон під свої забаганки. Головний принцип правової держави - закон вище за все, закон однаковий для всіх. Не подобається закон, створюйте об'єднання, проводьте демонстрації, лобіюйте, вимагайте - зміни закону. Спершу - зміна закону. І лише тоді завозьте свої бляхи. На рівних для всіх умовах. Західні держави тому і тільки тому досягли нинішнього високого рівня життя, що надзвичайно поважають закон. Без цього, без верховенства закону, Україна (та й будь-яка інша держава) не зможе стати успішною країною. Ці люди насправді підривають основи держави.Крадуть наше майбутнє. Створюють прецедент, демонстративний прецедент. Прецедент того, що можна в своїх інтересах порушити закон, отримати вигоду а потім, організувавши блокування та заколоти, змусити громаду, всіх нас, заплатити за те все. І якщо суспільство прийме це, тоді державою керуватимуть не закони, а ті, хто хитріші, нахабніші і здатні вивести на вулиці більше "протєстующіх".
Показать комментарий полностью
2 из 3 ответов | показать все
Kalitinskiy Ruslan
Kalitinskiy Ruslan
Триненко Лілія 200%
Показать комментарий полностью
Триненко Лілія
Триненко Лілія
Костюк Олександр, згодна з вашою думкою, але врахуйте й те, що нам поки далеко до розвинутих Західних держав, також і через те , що лобіювати закони які тим чи іншим чином торкаються масштабного бізнесу, м'яко кажучи, досить важко. Нажаль, тільки таким прецедентом можна звернути увагу нашого політикуму до вирішення питання. І тільки тоді, коли питання досягло критичної точки. Я чую про проблему єврономерів вже з 2014 року. Завжди лунали виправдовування влади на захист "оттєчєственного проізводітєля". Хоча цей "проізводітєль" вже в 2014 був при смерті. Зараз, як я розумію, водії на еврономерах мітингують за ліквідацію акцизу, тож вони згодні узаконити свої машини. Але по тим "компромісним" умовам влади, виходить, що за автомобіль старший 2010 року при розтаможці потрібно заплатити як за ще один автомобіль... "наша пісня гарна, починай спочатку..." Я це до того, що проблема не тільки в людях, які змушені хитрувати, аби придбати собі щось краще ніж той "автоваз", величезні проблеми і в тих , хто керує... Чому одразу не зробити нормальні умови для всіх, аби уникнути таких прецедентів? Чи це занадто важко зрозуміти, що у людей є точка кипіння?
Показать комментарий полностью

Наши блоги