Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
МирСпорт

/Рынки и компании

Вперше за 12 років: "Укрспирт" експортує спирт з Тернопільщини до Туреччини

17.8т

Вперше за 12 років: "Укрспирт" експортує спирт з Тернопільщини до Туреччини

ДП "Укрспирт" відновило співпрацю із турецькими партнерами.

Відтак, вперше за 12 років турецька компанія купує спирт у Ковалівського МПД, що на Тернопільщині.

Нагадаємо, що з 2006 року Турецький ринок був заблокований.

"Це важливий сигнал від наших іноземних партнерів щодо довіри до ділової репутаціі підприємства.

Цей контракт реалізовано в рамках стратегічного плану розвитку ДП "Укрспирт" на Тернопільщині, відповідно до меморандуму підписаного між Тернонільською ОДА та ДП "Укрспирт" 2 лютого 2018 року.

Оріентація на зовнішні ринки збуту та імпортрозамщення є вагомимі елементами нашої діяльності. У 2017 році ДП "Укрспирт" запустило лінію з виробництва горілки, яка теж постачається на експорт, зараз ми отримали замовлення на постачання ще двох машин до Німеччини," - зазначив Юрій Лучечко

"До нас приїхали 10 машин-танкерів, які беруть на експорт 32 тисячі дал спирту (1 дал дорівнює 10 літрам, – ред.), – розповів керівник Ковалівського МПД ДП "Укрспирт" Андрій Чорба. – Машини поїдуть до Одеси, звідки паромом відправляться до Туреччини. Надалі ми дуже сподіваємося на тісну співпрацю з нашими турецькими партнерам".

Вперше за 12 років: "Укрспирт" експортує спирт з Тернопільщини до Туреччини

"Нам потрібно виробити спільну стратегію, щоб рухатися в одному напрямі, адже спиртова галузь є дуже важливою, бо формує не тільки бюджет держави, а й бюджет області. І свого часу спиртова галузь давала приблизно 20% власних доходів Тернопільської області. Тому ми чітко стоїмо на позиції, що ті заводи, котрі готові і здатні випускати якісний, конкурентоздатний спирт, мають і надалі зберегти свою профорієнтацію на виробництво харчового спирту. Друга категорія заводів, котрі вже не можуть випускати якісного спирту, мають бути переорієнтовані на виробництво біоетанолу. І це питання потрібно врегулювати на рівні держави, над чим і працюємо", – підкреслив Степан Барна.

Ковалівське МПД сьогодні – один із найпотужніших заводів області. На добу там виробляють 2 тисячі декалітрів спирту. Майже 90% спирту відправляють на експорт. Основними партнерами є Угорщина, Польща та Грузія. Крім того, підприємство забезпечує роботою місцевих жителів та жителів навколишніх сіл. Загалом на спиртзаводі працюють понад 100 осіб.

Вперше за 12 років: "Укрспирт" експортує спирт з Тернопільщини до Туреччини

Ты еще не читаешь наш Telegram? А зря! Подписывайся

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги