Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
МирСпорт

/Рынки и компании

Група компаній Glusco сплатила 3,2 млрд грн податків у 2017 році

6.7т

За підсумками 2017 року група компаній Gluscoсплатила 3.2 млрд. гривень податків та зборів до державного та місцевих бюджетів України, у тому числі, сплачено 1.65 млрд. гривень акцизного збору та 43.5 млн. гривень єдиного соціального внеску (ЄСВ).

"Група Glusco веде свій бізнес, ґрунтуючись на принципах прозорості та відкритості, з дотриманням всіх норм чинного законодавства України. Зокрема, сьогодні у компанії працює більше ніж 1800 співробітників, які отримують офіційну заробітну плату та пакет соціальних гарантій. Як і будь-яка компанія, ми орієнтуємося на фінансовий результат та максимізацію прибутку, проте ми не забуваємо про соціальну відповідальність та відповідальність перед державою" - коментує прес-служба Glusco.

Glusco - українська Група компаній, що у своїй роботі поєднує вітчизняний досвід із кращими європейськими практиками. Glusco Україна - дочірня компанія швейцарської Glusco Energy SA., акціонером якої є Нісан Моїсеєв. У грудні 2016 року в Антимонопольний комітет України надав Glusco Energy SA дозвіл на придбання мережі АЗС в Україні, що здійснювала діяльність під знаками для товарів і послуг "ТНК", "Золотий гепард" та "Формула". У грудні 2017 року Glusco Energy SA завершила придбання мережі АЗС і стала її власником.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги