Примите участие
в розыгрыше
роскошного ожерелья Участвовать
Приз
МирСпорт

/Реклама и PR

Якою має бути державна політика, аби бізнес платив високі зарплати?

1.4тЧитать материал на украинском

18 травня 2018 року відбудеться III Open Economic Forum: "Економічне зростання та створення робочих місць: порядок денний для України" Grand Hall Chamber Plaza (вул. Велика Житомирська, 33). Форум збирає більше 300 підприємців, які розглянуть актуальне питання – як розвивати економіку, аби стимулювати бізнес до збільшення заробітних плат, а економічно активне населення працездатного віку - залишатись працювати в Україні?

Якою має бути державна політика, аби бізнес платив високі зарплати?

Українська Рада Бізнесу, як організатор Форуму, збирає публічну дискусію представників влади, бізнес-об‘єднань та експертного середовища для обговорення ролі держави у стимуляції бізнесу до внутрішньої модернізації, детінізації, збільшення зарплати на своїх підприємствах.

Дослідження, оприлюдненена початку 2018 року Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення ZN.ua, показує, що високий рівень зарплати є вирішальним фактором для трудових мігрантів з України: 45% - готові виїхати за кордон в пошуках більш високого заробітку, 32% хочуть жити в комфортніших умовах, та 5,6% - хочуть виїхати через корупцію, яка поглинула Україну. Реальні масштабні інвестиції в країну не заходять, а у малого та середнього бізнесу немає поля для новацій і створення продукції з високою доданою вартістю для цих ринків, що і дало б можливість збільшення зарплат.

На форумі буде презентовано 2 макроекономічних дослідження: "Порівняльний аналіз оподаткування фонду заробітних плат та видатків бюджету у окремихкраїнах - СНД, ЄС, Азії, Латинської Америки" (автори Володимир Дубровський - старши економіст CASE-Ukraine та В’ячеслав Черкашин - фахівець з питань податкової політикиРеанімаційного Пакету Реформ) та “Аналітична робота щодо оцінки переваг і недоліків варіантів зменшення можливостей для ухилення від оподаткування при імпорті та продажі товарів”авторства Іллі Несходовського - директора Інституту соціально-економічної трансформації та В’ячеслава Черкашина.

На думку профільних бізнес-асоціацій УРБ, основних ресурсів для збільшення зарплат декілька: вирівнювання умов ведення бізнесу та реальна детінізація, інституціональні реформи ГФС та митниці як запорука інвестиціної привабливості, зниження навантаження на фонд оплати праці, масштабні програми модернізації бізнесу, в першу чергу, у сферах енергоефективності/енергозбереження, ЖКГ, транспорту, системи освіти і медицини.

УчасникиIII Open Economic Forum сформують перелік першочергових реформ,якісприятимуть вирішенню питання. Якщо влада почує представників реального сектору економіки - це дозволить збільшити економічні та соціальні показники країни, створити комфортні умови для життя та ведення бізнесу й стимулюватиме економічно активне населення працездатного віку залишатись в Україні. Вхід на Форум вільний за попередньої реєстрації – Реєстрація

Додаткова інформація: до участі у форумі запрошені Ніна Южаніна, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Євгеній Капінус, державний секретар Міністерства Фінансів України, Тетяна Острікова, голова підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Іван Міклош, голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ, Ілля Несходовський, директор Інституту соціально-економічної трансформації, Павло Кухта, з аступник Голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ, Борис Филипов, к оординатор сектору Управління державними фінансами Представництва ЄС в Україні, Олександр Лазарєв, співголова Митного Комітету Європейської Бізнес Асоціації, Володимир Дубровський, старший економіст, член Наглядової Ради CASE Україна, Оксана Маркарова, перший заступник Міністра Фінансів України .

Форум відбувається за підтримки: Асоціації платників податків України, Асоціації підприємств інформаційних технологій України, "Данська Рада у справах біженців", Ассоціації "Українські імпортери побутової електроніки", Реанімаційного Пакету Реформ, Української федерації індустрії безпеки, Хай-Тек Офіс Україна, CASE Україна, Американської торгівельної палати, Всеукраїнської аграрної ради, Європейської Бізнес Асоціації, Української асоціації прямого продажу, Інституту соціально-економічної трансформації, Міжнародного інституту менеджменту, Торгово-промислової палати України. Інформаційні партнери: Obozrevatel.ua, Інтерфакс-Україна, Дзеркало тижня, журнал "Новое Время", інформаційно-аналітичний партнер "Ліга:Закон", журнал "Бізнес.UA".

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги