Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
МирСпорт

/Блоги - Новости экономики

8 кроків до розвитку економіки

2.5т

У Маріуполі ми з командою презентували #ПромисловийПакетРеформРПЛ.

Ми з Віктором Галасюком, фракцією РПЛ та однодумцями в Раді невпинно працюємо над втіленням в життя цих ініціатив, які зупинять деіндустріалізацію країни, безробіття, безгрошів'я та еміграцію українців!

Назви наших законопроектів говорять самі за себе.

1) ЗПУ №6671 про гарантоване б е з к о ш т о в н е приєднання нових об'єктів промисловців, аграріїв, забудовників, підприємців до інженерних мереж ().

2) ЗПУ "Купуй українське, плати українцям" (на стадії реєстрації), що встановлює нову формулу держзакупівель з врахуванням "місцевої складової" - той хто використовує у к р а ї н с ь к у працю, сировину, матеріали, комплектуючи, енергію, кредити... отримає суттєву цінову перевагу.

3) Закон №1792-VIII про створення українського експортно-кредитного агентства (ЕКА) для здешевлення фінансування виробників і системної держпідтримки н е с и р о в и н н о г о експорту.

4) ЗПУ №5303 про внесення змін до Конституції України, що зобов'яжуть НБУ сприяти не лише фінансовій стабільності, а й економічному зростанню України, поміркованому рівню довгострокових банківських ставок та п о д о л а н н ю б е з р о б і т т я.

5) ЗПУ №2554а-д і 2555а-д - пакет і н в е с т и ц і й н и х с т и м у л і в для нових виробництв на науково-дослідницьких центрів через механізм індустріальних парків.

6) ЗПУ №5276 про скасування імпортних мит на усе в и р о б н и ч е о б л а д н а н н я.

7) ЗПУ №6514 - 3-річна р о з с т р о ч к а імпортного ПДВ на усе виробниче обладнання.

8) ЗПУ №7155 щодо в а л ю т н о ї л і б е р а л і з а ц і ї в інтересах експортерів - скасування обов'язкового продажу валютної виручки експортерів та граничних строків розрахунків за експортно-імпортними операціями.

Ще декілька законодавчих ініціатив на стадії розробки.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги