2 апреля • обновлено в 20:07
МоваЯзык
Главная Блоги

/ Блоги - Новости расследований

Нефьодов. Явка з повинною

71.8т
Читать материал на украинском

Генеральному прокурору України, Голові СБУ, Голові Національної поліції України, Генеральному прокурору Іспанії.

Явка з повинною.

Я, Нефьодов Максим Євгенович, у період з 2 по 4 березня 2020 року, виконуючи обов'язки голови Державної митної служби, дозволив задекларувати товар, направлений до Іспанії, за суттєво заниженою вартістю. А саме – дві партії респіраторів класу FFP3, виробництва ТОВ "НВП "БУК", загальної кількості 204000 шт, що призвело до приховування від оподаткування суми понад 14 мільйонів грн.

Так, при номінальній ринковій ціні даного товару понад 50 грн за шт, станом на 2018-2019 роки, в двох деклараціях товару, які я оприлюднив на фейсбук

https://www.facebook.com/max.nefyodov/posts/2843053615742729, вказано:

– статистична вартість 1 респіратора FFP3 – 4,6 коп/шт

– контрактна вартість 1 респіратора FFP3 у кількості 104000 – 1,84 грн/шт

– контрактна вартість 1 респіратора FFP3 у кількості 100000 – 1,92 грн/шт

Відповідно до статистичних ринкових цін даного товару станом на день поставки 03/03/2020 (від 50 до 80 грн/шт) середня похибка цін, вказаних у деклараціях, становить 3800% (три тисячі вісімсот відсотків). Вартість товару через мою службову недбалість занижена в 38 разів.

Сумарна розрахункова ринкова вартість вказаного товару у обидвох деклараціях становить $593478 замість суми $15600, вказаної у декларації.

Таким чином, прихована від оподаткування сума на стороні України становить приблизно $577 878, або, за курсом НБУ на день поставки 14 210 026 (чотирнадцять мільйонів двісті десять тисяч, двадцять шість гривень)

В Україні така схема дозволяє ухилитися від податків, коли у контракті позначається ціна нижче собівартості, а фактично розрахунок здійнюється в готівковий тіньовий формі (в даному випадку – 14 млн. грн.).

На стороні Іспанії така задекларована вартість дозволила уникнути сплати ввізного мита на відповідну приховану суму – на приблизно півмільйона євро. Бюджет Іспанії недоотримав податки до зазначеної вище суми.

Свою провину визнаю. Несвідомо я став учасником кримінальної схеми, яка призвела до недоотримання податків державою Україна, і відповідно, виникнення заборгованостей перед медиками, вчителями, ЗСУ, оборонними підприємствами, пенсіонерами тощо.

Зобов'язуюсь переглянути статистичну вартість товарів даної категорії, яка на сьогодні становить 4.6 коп при ринковій оптовій ціні понад 70 грн на даний момент.

Прошу утримати з моєї заробітної зарлатні суму, недоотриману бюджетом України відповідно цієї та всіх інших тіньових поставок за моєї каденції, які будуть виявлені державним аудитом.

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Читайте все новости по теме "Карантин в Украине" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

15
Комментарии
21
63
Смешно
109
Интересно
251
Печально
57
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Гусинский Виталий
Гусинский Виталий
как же печально, что люди пишут абсолютно не разбираясь в документах которые представляют как доказательства, хоть бы консультировались) в 46 графе сумма указывается в тыс. грн! 7800долларов на курс 24,59 = 191 802грн или как в 46 гр - 191.802, это формат заполнения такой! я уж не говорю, что декларации представленные, заполнены как безоплатная поставка. И это экспорт - ни пошлины, ни НДС не платится. По ним нельзя получить деньги из-за границы, как и возместить НДС. Да и при экспорте занижать стоимость нет смысла, только завышать из-за возврата НДС, а тут это не возможно, см. выше. Это я пишу не для защиты Нефедова, а как таможенный брокер, который видит, что автор пишет бред.
Показать комментарий полностью
Pavlov Pavel
Pavlov Pavel
Да у него быстрее борода вылазит, чем он явку с повинной напишет
Показать комментарий полностью
Kuznetsov Sergey
Kuznetsov Sergey
Украина не перестает удивлять. Патриоты!,вы куда пропали?
Показать комментарий полностью

Коронавирус. Самое важное

Новости расследований

Топ-публикации

Топ-блоги